Adminbiuras, UAB iliustracija

Adminbiuras, UAB

Adminbiuras, UAB  INFORMACIJA APIE ĮMONĘ

Telefonas +370 8945
Tinklalapis adminbiuras.lt
Darbo valandos I-V 08:00-17:00
Įmonės kodas 235238440
PVM kodas LT352384416
Įmonės populiarumas (4)
Socialinio draudimo kodas 445501
Steigimo data 1998-10-09
Darbuotojų skaičius
QR kodas | Adminbiuras, UAB

ĮMONĖS LOGOTIPAS

Adminbiuras, UAB logotipas

RAKTAŽODŽIAI / PRODUKTAI / PASLAUGOS / PREKĖS ŽENKAI

Adminbiuras, UAB DARBUOTOJAI

Šiame puslapyje yra pateikiami oficialūs valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos (SoDros) duomenys apie Adminbiuras, UAB, kurios draudėjo kodas – 445501, duomenys apie įstaigą kaupiami bei saugomi Juridinių asmenų registre kodu – 235238440, buveinės adresas šiuo metu – Jonavos g. 16A, Kaunas, LT-44269, Lietuva. Apdraustieji darbuotojai yra skaičiuojami tie fiziniai asmenys, apie kurių oficialų įdarbinimą yra informuota SoDra (Valstybinė socialinio draudimo fondo valdyba). Aukščiau pateiktame grafike rasite įmonės darbuotojų skaičiaus kitimą.

GRAFIKAS: DARBUOTOJAI

/
Įrašų nėra
Darbuotojų grafikas
Įrašų nėra

Adminbiuras, UAB SKOLOS, SKOLA SODRAI

Šiame puslapyje yra pateikiami oficialūs valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos (SoDros) duomenys apie Adminbiuras, UAB, kurios draudėjo kodas: 235238440, duomenys apie įstaigą kaupiami bei saugomi Juridinių asmenų registre kodu – 235238440, buveinės adresas šiuo metu – Jonavos g. 16A, Kaunas, LT-44269, Lietuva (Adminbiuras, UAB). Grafike rasite įmonės Adminbiuras, UAB skolos SoDrai kitimą.

GRAFIKAS: SODROS SKOLA

/
Įrašų nėra
Skolos grafikas
Įrašų nėra

ATSILIEPIMAI APIE Adminbiuras, UAB

Šiame puslapyje galite rasti vartotojų paliktus atsiliepimus apie įmonę Adminbiuras, UAB, įmonės kodas: 235238440, registracijos adresas: Jonavos g. 16A, Kaunas, LT-44269, Lietuva bei pasidalinti savo patirtimi. Kiekvienas lankytojas gali įvertinti bendrovės Adminbiuras, UAB paslaugų kokybę, aptarnavimą ar patikimumą.

Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas!

VAIZDO ĮRAŠAS

Vaizdo įrašas nepateiktas