FOODTEC, Lietuvos ir Vokietijos UAB

1.0 / 5 (4)

Kontaktinė informacija

Buveinės adresas:Kaštonų g. 2 GOBERGIŠKĖS K., DAUPARŲ-KVIETINIŲ SEN., KLAIPĖDOS R., 96173
Telefonas:+37046475106;46475104;46475168
Faksas:+37046475107
El. paštas:info@foodtec.lt

Įmonės informacija

Įmonės kodas:110007994
PVM kodas:LT100079917
SD kodas:334879
Darbuotojų skaičius:nenurodytas
Sodros skola:nėra
Steigimo data:1991 M05 2
Likvidavimo data:2012 M06 18

Darbo laikas

Įmonės logotipas

Sodros skolos

Šiuo metu duomenų apie PSD įsiskolinimus nėra.

Darbuotojai

Šiuo metu duomenų apie darbuotojus nėra.

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie FOODTEC, Lietuvos ir Vokietijos UAB įmonę nėra. Būk pirmas!

Apie įmonę

Bendra Lietuvos Vokietijos UAB "FOODTEC" įregistruota 1991m. gegužės 2 d. Bendrovė savo veiklą pradėjo Klaipėdoje, buvusio "Klaipėdos valstybinio mėsos kombinato" patalpose. Tuometinis veiklos pobūdis buvo naudotų pramonės įrengimų remontas ir realizacija, technologinių įrengimų priežiūra ir serviso paslaugos, atsarginių dalių gamyba, prekyba. Po metų buvo pradėtas naudotų maisto pramonės įrengimų importas iš Vakarų Europos, o taip pat įvairios įrangos iš nerūdyjančio plieno (stalų, vežimėlių, talpų ir t.t.) gamyba. Plėtėsi komercijos sritis, pradėtas šaldymo įrenginių remontas, servisas ir prekyba. Lietuvos Respublikai įstojus į Europos Sąjungą, maisto pramonės įmonės ėmė taikytis prie naujų Europos standartų – dauguma maisto pramonės įmonių, todėl ženkliai išaugo produkcijos iš nerūdyjančio plieno gamyba. Dabar mūsų bendrovė "FOODTEC" sėkmingai projektuoja, komplektuoja ir gamina skerdyklų bei mėsos perdirbimo įmonių technologines linijas, įrangą, atlieka rekonstrukcijas. Sėkmingo ir kokybiško darbo rezultatus atspindi įmonės, kurios įsigijo LR maisto veterinarijos tarnybos eksporto į Europos Sąjungą patvirtinimą – tai UAB "Vilkė","Mažeikių mėsinė", "Biovela" ir kt. Galima paminėti, kad UAB "Utenos mėsa", "Natanga", "Pelamidė" ir keletas kitų, kurioms mūsų bendrovė atliko projektus, sėkmingai laimėjo tarptautinę finansinę paramą. Bedrovės "FOODTEC" gaminti bei montuoti įrengimai puikuojasi UAB "Burgis", OOO "Almak", OOO "Kaliningradskij Delikates", UAB "Telšių mėsa" ir kitų jau minėtų įmonių patalpose. Mūsų bendrovė didžiuojasi savo atliktais darbais, apie kurių kokybę byloja garsūs išvardintų įmonių vardai.

Produktai

  • Gardų sistemos skerdykloms, fermoms 
  • Rūkymo-virimo sistemos
  • Durys (gamybinėms ir buitinėms patalpoms, šaldytuvams ir rūkymo kameroms, atsparias šalčiui ir karščiui, vienvėres, dvivėres, storesnes ir plonesnes, stumdomas ir spyrines, iš juodojo metalo, nerūdijančio plieno ir plastiko)
  • Skerdimo įranga
  • Transporteriai
  • Išpjaustymo sistemos (išpjaustymo transporterinės linijos, išpjaustymo stalai, pjaustymo įrankiai)
  • Sanitarinė įranga (įvairių įrankių, spec.aprangos, avalynės, įrengimų, patalpų, sterilizavimo įranga, plautuvės, rankų dezinfektoriai)
  • Kita įranga (spintelės, vėžimėliai, rūkymo rėmai, talpos)
  • Mėsos, žuvies perdirbimo įranga (šaldymo blokai, ledo generatoriai, mėsmalės, kuteriai, odelių lupimo mašinos, separatoriai, injektoriai, autoklavai, masažuokliai, svėrimo technika, pakavimo technika)
  • Valymo įrengimai (fizikiniai, biologiniai, cheminiai išmetamųjų vandenų valymo įrenginiai)