Atsiliepimai apie ENDEMIK, UAB

2.6 / 5 (8)
Informacija
Viso atsiliepimų: 4
Ona2020-03-02 / 10.0.3.11 / 863585851
Naudojausi Endemik paslaugomis Alytuje.Mano nuomonė yra labai gera.Slaugytojos labai mandagios,viską išsamiai paaiškina,proceduras atlieka profesonaliai.Tikrai labai malonu lankytis šioje įstaigoje,kur esi maloniai sutinkamas ir išlydimas.
Egle2019-08-13 / 10.0.4.11
Neprisiima jokios atsakomybes uz neteisingai suteikta informacija, nesiulo jokiu sprendimu kaip spresti problemas, kurios kyla is klinikos darbuotoju daromu klaidu. Daug metu buvome klinikos klientai, atejus laikui skiepams “nuo erkiu”, registravomes vizitui su vaikais. Buvome informuoti tureti gydytojo pazymas vaikams, paklausus, kokios tai pazymos, gavome info kad tinka mokyklai issimtos pazymos. Kuri laika klinika net neturejo skiepu vaikams (liepos pabaigoje). Siandien atvykus i klinika,...
Vytautas2019-07-02 / 10.0.4.11
Aptarnavimo kultūra K. Baršausko g. 66A, Kaune pasibaisėtina. Neadekvati ir neprognozuojama darbuotoja Silvija J. gali bet kada atsisakyti aptarnauti klientus, įsižeisti dėl nežinomų priežasčių ir su neigiama emocija Jus pasitiks jei nebūsit užsiregistravę iš anksto ir privers jus pasijusti kaip ateinančius ir prašančius išmaldos. NErekomenduoju.
Audronė Virbalienė2017-08-03 / 77.221.73.201
Širdingai dėkoju Panevėžio Endemik klinikos gydytojai Jolantai Vokietienei ir visam medicinos personalui už greitai suteiktą kvalifikuotą pagalbą ir sugrąžintą pasitikėjimą medikais. Ačiū už tai, kad Jūs esate! Su pagarba, Audronė Virbalienė.

 

Parašyk savo nuomonę apie ENDEMIK, UAB


Privalo būti bent 50 simbolių!

Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmonę ENDEMIK, UAB patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir visiškai atsako už jos turinį. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. RAŠYDAMI komentarą Jūs PATVIRTINATE, kad susipažinote su Spec.lt komentavimo taisyklėmis.

Skaityti Spec.lt komentavo taisykles

* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.