Emplonet, UAB

2.8 / 5 (4)

Kontaktinė informacija

Buveinės adresas:A. Tumėno g. 4, 1-as aukštas, Vilnius, 01109, Šilutė
Telefonas:+37052305553
El. paštas:info@emplonet.lt
Tinklalapis:http://emplonet.lt

Įmonės informacija

Įmonės vadovas:Viktorija Beatričė
Įmonės kodas:302710450
PVM kodas:LT100006604612
SD kodas:2139408
Darbuotojų skaičius:187 darbuotojai (apdraustieji)
Sodros skola:nėra
Steigimo data:2012 M01 11

Darbo laikas

Įmonės logotipas

Sodros skolos

Šiandien PSD įsiskolinimų yra 0.00
Rodyti daugiau

Darbuotojai

Šiandien darbuotojų yra 187
Rodyti daugiau

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie Emplonet, UAB įmonę nėra. Būk pirmas!

Apie įmonę

Vis daugiau jaunų žmonių baigę mokslus neranda darbo ne todėl, kad jo nėra, o paprasčiausiai nežino, kuo tiksliai nori užsiimti. „Emplonet“ – Vilniuje įsikūrusi personalo atrankos bei laikinojo įdarbinimo įmonė. Kompanijos tikslas įdarbinti ne tik Lietuvoje dirbti norinčius, tačiau ir pasaulio rinką išbandyti besistengiančius asmenis. „Emplonet“ glaudžiai bendradarbiauja su užsienio partneriais, kad savo klientams galėtų pasiūlyti tiek kvalifikuotą, tiek nekvalifikuotą darbą.

Komandos tikslas – pasiūlyti tokį darbą, kuris klientui tiktų. Tuo pačiu norima aprūpinti darbdavius tik kompetentingais ir geriausiai savo darbą atlikti gebančiais darbuotojais. Specialūs testai naudojami siekiant išsiaiškinti asmens kompetenciją bei jo poreikius. Taip suderinus juos su darbdavio galimybėmis – stengiamasi pasiūlyti abejoms pusėms labiausiai tinkančius variantus.

Laikinojo įdarbinimo paslauga – unikalaus projektas, kurio metu stengiamasi, kad darbuotojas atrastų vietą, kurioje galėtų išlieti savo energiją, o darbdavys atrastų asmenį, kuris jam dirbtų. Įdarbinimo procesas ir pačios darbo vietos paieška bus kur kas paprastesnė, jeigu viską įgyvendinti padės geriausi savos srities profesionalai. „Emplonet“ – kokybiški personalo sprendimai. Svarbiausia, jog „Emplonet“ personalo atrankos specialistai rūpestingai atrenka darbuotojus, kurie labiausiai atitinka darbdavio poreikius. Taip sukuriamas abipusius interesus tenkinantis ryšys.

Kadangi darbo pasiūlymų yra tiek daug, labai patogu, kai specialistai gali viską sureguliuoti, susisteminti ir pasiūlyti tik tas darbo vietas, kurios labiausiai tinka. Kuomet darbdavio ir darbininko poreikiai yra vienodi – atrasti abiems tinkantį variantą – puikus rezultatas.

Pažvelkite į darbo paieškas kitu kampu.