Egdaro, UAB

4.3 / 5 (4)

Kontaktinė informacija

Buveinės adresas:Beinoriškių g. 21, Daukšaičių k., Klaipėdos r., 96271, Klaipėda
Telefonas:+37060793933
El. paštas:egdaro@gmail.com
Tinklalapis:http://www.egdaro.lt/

Įmonės informacija

Įmonės vadovas:Rolandas Eglynas
Įmonės kodas:302639238
PVM kodas:LT100006182219
SD kodas:2111795
Darbuotojų skaičius:7 darbuotojai (apdraustieji)
Sodros skola:nėra
Steigimo data:2011 M06 16

Darbo laikas

Įmonės logotipas

Sodros skolos

Šiandien PSD įsiskolinimų yra 0.00
Rodyti daugiau

Darbuotojai

Šiandien darbuotojų yra 7
Rodyti daugiau

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie Egdaro, UAB įmonę nėra. Būk pirmas!

Apie įmonę

UAB „Edgaro“ – tai įmonė, kuri suteikia pramoninės mechanikos ir automatikos remonto paslaugas bei produktų tiekimą. 2013 metais UAB „Edgaro“ firma buvo išrinkta kaip stipriausia įmonė teikianti šio pobūdžio paslaugas Lietuvoje. Tai lemia glaudus bendradarbiavimas su kitomis Lietuvos bei užsienio kompanijomis siekiant aukščiausios kokybės paslaugų. Tuo pačiu įmonė siekia atsižvelgti į inovacijas bei patenkinti net ir pačių išrankiausių žmonių poreikius.

UAB „Edgaro“ įmonė prekiauja pramonine mechanika – uždaromoji bei reguliuojamoji armatūra (parduodami vožtuvai bei sklendės). Taip pat prekiaujama siurbliais, reduktoriais, jėgos perdavimo elementais (diržai, grandinės, žvaigždutės). Taip pat prekiaujama pneumatinėmis ir hidraulikos komponentais bei įrankiais. Esant poreikiui visa įranga sumontuojama.

Prekės gaminamos ir įvairaus pobūdžio metalo. Gaminama pagal individualų kliento norą bei pageidavimus. Taip pat tiekiami pramoninės mechaninių įrenginių bei atsarginių dalių komponentai.

UAB „Edgaro“ firma taip pat prekiauja pramonine automatika – dažnio keitikliais, sklandaus paleidimo įrenginiais, valdikliais, proceso valdymo panelėmis bei įvairaus pobūdžio jutikliais. Prekybos vietoje galite rasti ir elektros variklius, automatinius jungiklius bei kitus automatikos komponentus, kurie padės užtikrinti geresnį įrangos darbą.

Įmonė užsiima siurblių, elektroninių variklių, dažnio keitiklių ir kitų elektros prietaisų remontu.
Suteikiama atliktų darbų garantija užtikrinanti aukščiausios kokybės paslaugas mažiausiomis kainomis.