Donmartas, UAB

2.7 / 5 (7)

Kontaktinė informacija

Buveinės adresas:Naugarduko g. 99, 03160, Vilnius
Telefonas:+37052137130
El. paštas:info@busexpert.lt
Tinklalapis:http://donmartas.lt
Socialiniai tinklai:

Įmonės informacija

Įmonės vadovas:Donatas Važnevičius
Įmonės kodas:301915776
PVM kodas:LT100004326411
SD kodas:2001494
Darbuotojų skaičius:6 darbuotojai (apdraustieji)
Sodros skola:5029.00 €
Steigimo data:2008 M10 2

Darbo laikas

Pirmadienis:08:00 - 17:00
Antradienis:08:00 - 17:00
Trečiadienis:08:00 - 17:00
Ketvirtadienis:08:00 - 17:00
Penktadienis:08:00 - 17:00
Šeštadienis:Nedirba
Sekmadienis:Nedirba

Įmonės logotipas

Sodros skolos

Šiandien PSD įsiskolinimų yra 5029.00
Rodyti daugiau

Darbuotojai

Šiandien darbuotojų yra 6
Rodyti daugiau

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie Donmartas, UAB įmonę nėra. Būk pirmas!

Apie įmonę

UAB „Donmartas“ – Jūsų patikimas partneris!

Esame įmonė, užsiimanti komercinio transporto dalių prekyba, kuri gali pasiūlyti naujausios kartos prekių bei teikti senesnių modelių transporto detalių. Sukaupę beveik 10 metų patirties, laikomės aukščiausių klientų aptarnavimo standartų. Mūsų stiprybė – profesionalus požiūris į darbą, kvalifikuotas personalas, užsitarnautas klientų pasitikėjimas.

Dirbame Jūsų sėkmei, todėl išskirtinai rūpinamės klientų poreikiais. Greitai ir kokybiškai vykdome įvairaus pobūdžio užsakymus, atitinkančius verslo partnerių poreikius ir įmonės veiklos specifiką. Didžiuojamės, kad per bendrovės gyvavimo metus išplėtojome nuolatinį ir glaudų bendradarbiavimą su užsienio partneriais, kas mums leidžia pasiūlyti įvairias transporto detales kiekvienam klientui.

VERTYBĖS

Vizija. Moderno – nuolat tobulėjantis, aukščiausių klientų aptarnavimo standartų besilaikantis patikimas Jūsų partneris, kuris ne tik lyderiauja rinkoje, bet ir teikia reikalingiausias paslaugas ir prekes klientams

Misija. Įvertinę sukauptą patirtį, novatoriškais sprendimais kuriame pridėtinę vertę klientams taip patenkindami profesines komandos ambicijas.

Vertybės

  • Darbuotojai – įmonės veidas, protas ir širdis. Esame stipri komanda, kurią sudaro kvalifikuoti, motyvuoti, atsakingi ir lojalūs darbuotojai. Tai atviri žmonės, kurie iššūkius priima kaip būtiną sąlygą tobulėti.
  • Profesionalumas – kelias į sėkmę. Greitai, kokybiškai priimame novatoriškus technologinius sprendimus, kad sukurtume didžiausią vertę. Vertiname profesionalų požiūrį į darbą ir siekiame aukščiausios gaminių kokybės. Nuolatos tobulėjime ir efektyviname veiklą.
  • Patirties tęstinumas – išsaugome, tai, kas geriausia, dalinamės sukaupta patirtimi ir praktinėmis žiniomis, bet nebijome žengti koja kojon su naujausiomis idėjomis, technologijomis ir inovacijomis.
  • Lankstumas – būtina sąlyga, kad įgyvendintume verslo partnerių poreikius atitinkančius užsakymus ir tobulėtume patys. Atsižvelgiame į partnerių pageidavimus ir norus, kvalifikuotai patariame ir padedame išspręsti visus rūpimus klausimus.
  •  Partnerystė – modernaus verslo pagrindas. Žengiant į priekį, daugiau pasiekti padeda bendraminčiai – itin vertiname įvairiapusį bendradarbiavimą su partneriais.

Paslaugos

  • Prekyba originaliomis autobusų ir sunkvežimių dalimis.