Atsiliepimai apie Domus Lumina, UAB

2.6 / 5 (5)
Informacija
Viso atsiliepimų: 3
Ilona2020-02-21 / 10.0.3.11
Šį neigiamą atsiliepimą paskatino parašyti vieno artimo žmogaus bandymas įsidarbinti šioje įmonėje.Taigi, prieš priimant į darbą pasiūloma "pasibandyti" kurį laiką. Konkrečiu atveju, pradžioje buvo pasiūlytos visiškai kitokios darbo sąlygos, kurios vėliau, ruošiant sutartį, buvo pakeistos. Nesutikus su naujom sąlygom, direktoriaus buvo paprašyta susirinkti daiktus ir išeiti. Paprašius sumokėti už išdirbtą laiką, buvo atsakyta, kad tai buvo "ale" mokymai ir joks darbo užmokestis nebus išmokėtas,...
Eimantas2019-09-12 / 10.0.3.4
Nerekomdeuoju sios imones, bloga patirtis, idejo zaliuzes,kita diena islindo keli brokai,nors emiau VOKISKA brangia sistema. Paskambinau iskarto ir informavau apie broka, praejo dvi savaites beveik,jokiu ziniu is ju kol kas. Kaip i savo brokus letai reguoja, ypac kaip stipria imone save pozicijuojanti.Na pasidare pelna is manes ir padare dingau.
Lina2019-09-03 / 10.0.3.4
Nerekomenduoju, nervu gadinimas. Zaliuzes matuotojo laukiau 4 dienas. Sumokejau avansa, dar po 4 dienu paskambino, pranese kad tokios medziagos nera. Su pinigu grazinimu irgi problematiska, reikia prasyma parasyti. Ziuresim per kiek laiko grazins.

 

Parašyk savo nuomonę apie Domus Lumina, UAB


Privalo būti bent 50 simbolių!

Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmonę Domus Lumina, UAB patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir visiškai atsako už jos turinį. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. RAŠYDAMI komentarą Jūs PATVIRTINATE, kad susipažinote su Spec.lt komentavimo taisyklėmis.

Skaityti Spec.lt komentavo taisykles

* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.