DANIELA IR KO, UAB

3.0 / 5 (2)

Kontaktinė informacija

Buveinės adresas:Klimoniškių k., Vilniaus r., 14221, Vilnius
Telefonas:+37052075075
El. paštas:biuras@apskaitabuhalterija.lt
Tinklalapis:http://www.apskaitabuhalterija.lt/

Įmonės informacija

Įmonės vadovas:Romualdas Mačiulis
Įmonės kodas:302905265
SD kodas:2188349
Darbuotojų skaičius:1 darbuotojai (apdraustieji)
Sodros skola:nėra
Steigimo data:2012 M10 31

Darbo laikas

Įmonės logotipas

Sodros skolos

Šiuo metu duomenų apie PSD įsiskolinimus nėra.

Darbuotojai

Šiandien darbuotojų yra 1
Rodyti daugiau

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie DANIELA IR KO, UAB įmonę nėra. Būk pirmas!

Apie įmonę

UAB „Daniela ir ko“ – tai įmonė, kuri specializuojasi buhalterijos apskaitos srityje. Įmonė ypač akcentuoja, kad visos paslaugos bus suteikiamos laikantis visų Lietuvos Respublikos įstatymų. Jeigu klientas liks nepatenkintas arba iškils kokios nors problemos su kliento įmonės buhalterija – UAB „Daniela ir ko“ užtikrina, kad išspręs problemas ir leis klientui visiškai nemokėti už suteikiamas paslaugas. Darbuotojų tikslas, kad jų paslaugomis besinaudojantys asmenys, liktų patenkinti ir gautų visą jiems reikalingą informaciją.

Uždaroji akcinė bendrovė „Daniela ir ko“ atstovaus kliento įmonę tiek Sodroje, tiek VMI, tiek kitose institucijose. Turėdama užtektinai kompetencijos bei žinių pasistengs, kad būtų galima sutaupyti kuo daugiau pinigų. Taip pat suteiks nemokamas konsultacijas, kurios gali padėti sutaupyti. Taigi, uždaroji akcinė bendrovė stengiasi, kad klientas liktų patenkintas suteikiamomis paslaugomis.

Įmonė nuolatos siūlo akcijas, kurių metu galima pigiau pasinaudoti buhalterijos suteikiamomis paslaugomis. Tai puiki galimybė išbandyti ir tuo pačiu įvertinti, ar „Daniela ir ko“ yra tinkamas pasirinkimas. Pirma konsultacija visada yra nemokama.

UAB „Daniela ir ko“ suteikia šias paslaugas: personalo atlyginimų apskaita, PVM skaičiavimas ir deklaravimas, vadovo darbo užmokesčio apskaita, mokėjimo pavedimų formatavimas, mokesčių konsultacijos, duomenų teikimas registrų centrui ir kitos paslaugos.

Uždaroji akcinė bendrovė „Daniela ir ko“ – kokybiškas buhalterijos paslaugas teikianti įmonė, kuri užtikrina legalią iš švarią konkrečios įmonės veiklą.

Paslaugos

  • Atidi buhalterinė apskaita. Garantuojame istatymų laikymąsi arba dirbame NEMOKAMAI.