DALIAUS IR GINTARO STILIUS, UAB

4.5 / 5 (2)

Kontaktinė informacija

Buveinės adresas:Lvovo g. 68A ; Parapijoniškių km., Rudaminos sen. VILNIAUS R., 08105, Vilnius
Telefonas:+37052715755
Faksas:+37052715756
El. paštas:info@dalila.lt
Tinklalapis:http://dalila.lt

Įmonės informacija

Įmonės kodas:125507197
SD kodas:73965
Darbuotojų skaičius:nenurodytas
Sodros skola:nėra

Darbo laikas

Įmonės logotipas

Sodros skolos

Šiuo metu duomenų apie PSD įsiskolinimus nėra.

Darbuotojai

Šiuo metu duomenų apie darbuotojus nėra.

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie DALIAUS IR GINTARO STILIUS, UAB įmonę nėra. Būk pirmas!

Apie įmonę

UAB "DALILA IR PARTNERIAI" įkurta 1998 m. Tuomet čia dirbo trys darbuotojai. Pradinė firmos veikla buvo reklamos gamyba ir reklaminių plotų nuoma. Įgijus pirmųjų klientų pasitikėjimą bei pradėjus sėkmingai vystytis verslui kompanijos veikla per kelerius metus sparčiai išaugo. Šiuo metu UAB "DALILA IR PARTNERIAI" dirba per keturiasdešimt darbuotojų, gamybos bazė įsikūrusi 3000 kv.m. patalpose. Čia veikia skaitmeninės spaudos, frezavimo, plastiko formavimo, baldų gamybos, medžio bei metalo apdirbimo, reklamos gamybos cechai. Sutelktos profesionalių, kvalifikuotų darbuotojų komandos pagal klientų užsakymus greitai ir kokybiškai pagamina nuo paprastos informacinės lentelės iki sudėtingų nestandartinių užsakymų. Todėl galime pasiūlyti kompleksinius bei funkcionalius sprendimus ir jų įgyvendinimą. Pagrindinės mūsų veiklos kryptys - stambių prekybos centrų, parduotuvių, salonų interjero bei eksterjero projektavimas, gamyba ir montavimas, įvairios reklamos paslaugos, nestandartinių baldų projektavimas ir gamyba, medžio gaminiai. Kasmet UAB "DALILA IR PARTNERIAI" dalį pelno skiria įrangos modernizavimui, kad garantuotų klientų užsakymų kokybę, gamybos spartą ir prieinamas kainas. Šiuo metu sėkmingai dirbame ir plečiame savo veiklą ne tik Lietuvos, bet ir Europos rinkose. Šiuo metu "DALILA IR PARTNERIAI" užima 60 proc. transparantų, kabančių virš pravažiuojamosios gatvės dalies, rinkos Vilniaus mieste. Gerai parinktos vietos judriose gatvėse, kur dideli mašinų ir pėsčiųjų srautai, padeda efektyviai išnaudoti transparantų, kaip vizualinės reklamos rūšies, privalumus. Jie gaminami iš tentinės medžiagos, todėl yra atsparūs temperatūros svyravimams. Gaminame pagal klientų pateiktus arba firmos dizainerių parengtus projektus, kurie yra derinami su Vilniaus miesto savivaldybe ir kitomis reikiamomis institucijomis. 

Paslaugos

  • Interjero projektavimas ir įrengimas ( prekybos centrai, specializuotos parduotuvės, viešos paskirties pastatai,   individualių namų interjerai)
  • Reklamos paslaugos (pakabinamos nuorodos, klijuojami plakatai, stogeliai, tūriniai ženklai, informacinės nuorodos, šviesdėžės, tūriniai ženklai, transporto apipavidalinimas, vitrinų apipavidalinimas, stilizuoti reklamos gaminiai )
  • 2D ir 3D frezavimas ir graviravimas
  • Spaudos skaitmeninės paslaugos (spauda ant PVC tentų, tekstilinės medžiagos, vėliavos, reklaminė medžiaga, užuolaidos biuro ir namų interjerui, lipnios plėvelės, transparantai)
  • Baldų ir kitų medžio gaminių projektavimas ir gamyba (biuro baldai, baro baldai, virtuvės baldai, lauko baldai, nestandartiniai baldai, pavėsinės iš maumedžio, interjero bei eksterjero elementai, dekoracijos)
  • Dizaino paslaugos ( baldų dizainas ir reklamos bei reklaminės grafikos dizainas)