BIUDŽETO VALDYMO SISTEMOS, UAB

1.0 / 5 (5)

Kontaktinė informacija

Buveinės adresas:Konstitucijos pr. 20, 09308, Vilnius
Telefonas:+37052040133
Faksas:+37052040198
El. paštas:info@biudzetas.lt

Įmonės informacija

Įmonės kodas:300156237
PVM kodas:LT100002001315
SD kodas:763202
Darbuotojų skaičius:nenurodytas
Sodros skola:nėra
Steigimo data:2005 M11 14
Likvidavimo data:2015 M12 11

Darbo laikas

Įmonės logotipas

Sodros skolos

Šiuo metu duomenų apie PSD įsiskolinimus nėra.

Darbuotojai

Šiuo metu duomenų apie darbuotojus nėra.

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie BIUDŽETO VALDYMO SISTEMOS, UAB įmonę nėra. Būk pirmas!

Apie įmonę

UAB "BIUDŽETO VALDYMO SISTEMOS" -  pati dinamiškiausia ir sparčiausiai auganti IT Consulting kompanija Lietuvoje. Kompanijos veikla susijusi su buhalterinės apskaitos, verslo valdymo ir kitų informacinių sistemų parinkimu, įdiegimu ir priežiūra. Pagrindinis veiklos segmentas - Viešojo sektoriaus įstaigos. UAB "BIUDŽETO VALDYMO SISTEMOS"  sprendimai skirti finansų ir biudžeto apskaitai bei didelių verslo įmonių biudžeto sudarymui ir duomenų konsolidavimui. Kompanija teikia savo klientams idėjas, sprendimo mechanizmus, infrastukrtūrą ir išteklius stabiliam darbui, realizuoja kompleksinius projektus biudžetinių įstaigų srityje, nukreiptus į įstaigos išlaidų mažinimą ir veiklos efektyvumo didinimą naudojant patikrintas modernias buhalterinės apskaitos, biudžeto bei sąmatų valdymo sistemas. Mūsų specialistai atlieka IS audito paslaugas, daro poreikių analizės darbus ir rengia biudžetinių įstaigų apskaitai skirtas modifikacijas, taip pat prižiūri kompiuterinę techniką. Kompanija kreipia ypatingą dėmesį vykdomiems projektams ir yra pasiruošus skirti tiek išteklių, kiek reikės sėkmingam ir kokybiškam informacinių technologijų projektų įgyvendinimui, nes mūsų tikslas teikti visapusišką aptarnavimą, paslaugas bei sprendimus kompiuterizuojant įstaigų apskaitą ir valdymą. Keičiantis vartotojo darbo sąlygoms, jis gali būti užtikrintas, kad jo naudojamos sistemos atitiks joms keliamus reikalavimus. UAB "BIUDŽETO VALDYMO SISTEMOS" siaura specializacija ir patirtis garantuoja aukšto lygio aptarnavimą ir darbo kokybę. Didžiuojamės savo klientų aptarnavimo lygiu: tiek reakcijos laiku, tiek ir konsultantų žiniomis bei kvalifikacija. UAB "BIUDŽETO VALDYMO SISTEMOS" pripažinta greičiausiai ir geriausiai programinę įrangą diegianti kompanija biudžetinių įstaigų srityje. Mūsų atsakingą ir profesionalų paslaugų suteikimą gali patvirtinti visi mūsų klientai.

Produktai

  • Biudžetinio sektoriaus buhalterinės apskaitos sistema su automatizuotomis biudžeto ir faktinės atskaitomybės sudarymo galimybėmis Specializuoti informaciniai sprendimai (modernios biudžeto valdymo sistemos; finansų apskaitos sistemos; patikimos biudžetinių įstaigų buhalterinės apskaitos programos; universalias darbo užmokesčio programo)
  • Sistemos "1C:Organizacija" programos (buhalterija, prekybos valdymas, darbo užmokesčio apskaita ir personalo valdymas, gamybos įmonės valdymas, konsolidacija, autotransportas)