BALTIC INNOVATIVE SOLUTIONS, UAB

2.8 / 5 (4)

Kontaktinė informacija

Buveinės adresas:Pašilės g. 10 UKMERGĖ, 20194, Ukmergė
Telefonas:+37034060160
Faksas:+37034060161
El. paštas:****@***********.**
Tinklalapis:http://bisolutions.lt

Įmonės informacija

Įmonės kodas:300574254
PVM kodas:LT100002463613
SD kodas:637223
Darbuotojų skaičius:nenurodytas
Sodros skola:nėra
Steigimo data:2006 M06 8

Darbo laikas

Įmonės logotipas

Sodros skolos

Šiuo metu duomenų apie PSD įsiskolinimus nėra.

Darbuotojai

Šiuo metu duomenų apie darbuotojus nėra.

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie BALTIC INNOVATIVE SOLUTIONS, UAB įmonę nėra. Būk pirmas!

Apie įmonę

UAB "BALTIC INNOVATIVE SOLUTIONS" pagrindinės veiklos kryptys - inovaciniai technologiniai sprendimai, verslo plėtros konsultacijos, atstovavimas, vėjo energetikos projektai ir elektronika. Partneriai projektuoja ir gamina nepertraukiamo maitinimo sistemas ir puikiai išmano, kokį sprendimą pasiūlyti efektyviai, kokybiškai už priimtiną kainą. Mes galėsime užtikrinti kvalifikuotą pogarantinį aptarnavimą ir taip žymiai prailginti nepertraukiamos maitinimo sistemos darbo resursą. Specialistai pasiruošę susisiekti su Jūsų bendrovės atsakingais darbuotojais ir pristatyti privalumus bei naudą, kuri būtų įgyta po pasiūlyto sprendimo įdiegimo. Baltic Innovative Solutions kartu su partneriais jau yra pasiūliusi sprendimus, užtikrinančius nepertraukiamą energijos tiekimą sudėtingoms ir aukštus reikalavimus atitinkančioms įrangoms, esančioms bendrovėse TEO, Infostruktūra, Omnitel, BITĖ, Santa Monica, Medicinos Centras. UAB "BALTIC INNOVATIVE SOLUTIONS" misija yra pateikti vartotojui tik aukštos kokybės sprendimus, siekiant klientams sumažinti kaštus bei efektyviai valdyti procesus, ugdyti optimalaus pasirinkimo įgūdžius, aplinkosaugą laikant neatsiejama visos veiklos dalimi.

Naujiena: Nepertraukiamo maitinimo sistemų akumuliatoriaus ilgaamžiškumui prailginti projektuojame ir gaminsime įrenginį, išlyginantį baterijos visų elementų potencialus.

VEIKLA

  • Verslo plėtros konsultacijos
  • Inovaciniai energetiniai sprendimai (energetinių sistemų valdyme ir kontrolėje)
  • Inžinieriniai - technologiniai sprendimai (siekiant padidinti konkurencingumą bei našumą)
  • Sprendimai alternatyvios energetikos srityje
  • Sprendimai apimantys pramoninę elektroniką, nepertraukiamo maitinimo šaltinius, inverterius, elektroninės įrangos maitinimo sistemas ir jų žaibosaugą (pagal kliento norus suformuojame projektą, įrengiame ir aptarnaujame)
  • Vėjo energetika
  • Hidroenergetika 

PARTNERIAI

UAB "TECHNOGAMA"; GAMATRONIC ELECTRONIC INDUSTRIES LTD;  ISKRA ZAŠČITE