B2B LT, UAB

4.0 / 5 (2)

Kontaktinė informacija

Buveinės adresas:K. Petrausko g. 26-217, 44156, Kaunas
Telefonas:+37069303603
El. paštas:info@b2b.lt
Tinklalapis:http://b2b.lt

Įmonės informacija

Įmonės vadovas:Ramunė Stirbytė
Įmonės kodas:302798404
PVM kodas:LT100006937214
SD kodas:2165738
Darbuotojų skaičius:3 darbuotojai (apdraustieji)
Sodros skola:nėra
Steigimo data:2012 M06 8

Darbo laikas

Įmonės logotipas

Sodros skolos

Šiuo metu duomenų apie PSD įsiskolinimus nėra.

Darbuotojai

Šiandien darbuotojų yra 3
Rodyti daugiau

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie B2B LT, UAB įmonę nėra. Būk pirmas!

Apie įmonę

Siūlome internetinę verslo platformą, kurios pagalba galima sukurti prekybos ir rinkodaros portalus skirtingiems verslo sektoriams, taip pat administruojame keletą specializuotų skelbimų portalų-įmonių katalogų.

Paslaugos

  • Jei dirbate medienos, miškininkystės, žemės ūkio sektoriuose, kviečiame registruotis ir aktyviai dalyvauti mūsų valdomuose specializuotuose portaluose. Čia galite ne tik reklamuoti savo įmonę ar paslaugas, bet ir ieškoti žaliavų tiekėjų, paslaugų teikėjų, verslo partnerių ar netgi darbuotojų.
  • www.Medis.lt - didžiausias medienos pramonės portalas Lietuvoje. www.Wood-me.com - tarptautinis medienos pramonės portalas. www.AgroLietuva.lt - specializuotas žemės ūkio portalas, skirtas Lietuvos rinkai. www.AgroTex.lt - specializuotas ūkio technikos portalas, skirtas Lietuvos rinkai.

Produktai

  • Mūsų sukurta platforma apdoroja didelius lankytojų srautus, suteikia galimybę pristatyti savo veiklą, produkciją, nurodyti atstovų kontaktus, talpinti ir prenumeruoti skelbimus. Platformos pagrindu sukurtų portalų naudotojai tampa geriau matomi internete, randa naujų klientų ar tiekėjų, išplečia rinkas į užsienį. Platforma tinka verslo asociacijoms, interneto verslininkams, iniciatyvioms įmonėms. UAB "B2B LT" internetinė verslo platforma yra įdiegta šiuose projektuose:
  • www.Medis.lt www.Wood-me.com www.AgroLietuva.lt www.AgroTex.lt