AVENA, UAB


Adresas
Raudondvario pl. 212B, LT-47155 KAUNAS
Vadovas
Darbuotojai
9
Faksas
(37) 393234
Steigimo metai
1998-06-09
Įmonės kodas
135178234
PVM kodas
LT351782314
SD draudėjo kodas
437528
Vertinimas
Balsavo: 1
3/5
  • 8:00 - 17:00
  • 8:00 - 17:00
  • 8:00 - 17:00
  • 8:00 - 17:00
  • 8:00 - 17:00
  • Nedirba
  • Nedirba

UAB "Avena" savo veiklą pradėjo 1998m. Nuo pat veiklos pradžios  "AVENA" tenkina gyvulių augintojų poreikius: prekiauja reikmenimis žirgų, avių, galvijų, kiaulių augintojams. Prekių asortimentas greitai auga, todėl pirkėjams galime pasiūlyti tiek būtiniausias prekes, tiek įvairias naujoves.

2004m. Kaune, Vilniuje duris atvėrė specializuotos parduotuvės "Reikmenys Žirgams ir Raiteliams", kuriose yra gausus kokybiškų prekių raiteliams ir žirgams asortimentas. Prekes tiekiame iš žymių ir patikimą vardą užsienyje turinčių firmų,  bendradarbiaujame su Lietuvos įmonėmis gamintojomis.

Ūkininkams "AVENA" žinoma kaip siūlanti didžiausią ir pigiausią elektrinių aptvarų asortimentą.
Vis daugiau avių kerpama Avenoje įsigytomis galingomis, patikimomis ir palyginti nebrangiomis avių kirpimo mašinomis.
"AVENA" tiekia įsagus veislinėms bei skeržiamoms kiaulėms.

O dabar jau galime pasiūlyti originalių naudingų įdėjų šunų šeimininkams! Prekiaujame elektriniais aptvarais ir dresūros priemonėmis.

Mums svarbiausia, kad kiekvienas mūsų klientas liktų patenkintas mūsų darbu, sugrįžtų ir naudotųsi mūsų paslaugomis dar ne kartą. Gal todėl mūsų apyvarta kas metai auga, o klientai tampa nuolatiniais. Galime didžiuotis, kad sėkmingai bendradarbiaujame su dauguma Lietuvos žirgynų, daugiau nei 500 galvijų bei avių augintojų bei didžiausiais Lietuvos kiaulių kompleksais.

Laukiame Jūsų - apsilankykite AVENOS parduotuvėse, skambinkite arba rašykite į e-paštą, ir mes padarysime viską, kad liktumėte patenkinti mūsų jaunos ir aktyvios komandos darbu!

Nuoširdžiai Jūsų

UAB "Avena" kolektyvas

Žemėlapis

QR kodas

AVENA, UAB QR kodas, kontaktinė informacija, rekvizitai

QR kodo pagalba, įmonės AVENA, UAB duomenis galite lengvai perkeli į savo mobilujį telefoną arba planšetinį kompiuterį.

Kokie duomenys bus perkelti?
Įmonės pavadinimas, Vadovas, Įmonės adresas, Telefonas, Papildomas telefonas, Elektroninio pašto adresas, Interneto svetainė.

Kaip nuskaitomas QR kodas?
Norėdami nuskaityti pateiktos įmonės QR kodą, turite turėti išmanųjį telefona arba planšetinį kompiuterį, su veikiančiu interneto ryšiu bei fotokamera. Taip pat jame turės būti įdiegta QR nuskaitymo programėlė.