AUTOTESTAS, R. Janutėno IĮ

3.6 / 5 (8)

Kontaktinė informacija

Buveinės adresas:Kauno g. 29 RAMUČIŲ K., KARMĖLAVOS SEN., 54466
Telefonas:+37037432698
Faksas:+37037432698
El. paštas:****@**********.**
Tinklalapis:http://www.autotestas.lt

Įmonės informacija

Įmonės vadovas:******** *********
Įmonės kodas:259840220
PVM kodas:LT598402219
SD kodas:428003
Darbuotojų skaičius:nenurodytas
Sodros skola:nėra
Steigimo data:1995 M01 31

Darbo laikas

Pirmadienis:08:00 - 18:00
Antradienis:08:00 - 18:00
Trečiadienis:08:00 - 18:00
Ketvirtadienis:08:00 - 18:00
Penktadienis:08:00 - 18:00
Šeštadienis:Nedirba
Sekmadienis:Nedirba

Įmonės logotipas

Sodros skolos

Šiuo metu duomenų apie PSD įsiskolinimus nėra.

Darbuotojai

Šiuo metu duomenų apie darbuotojus nėra.

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie AUTOTESTAS, R. Janutėno IĮ įmonę nėra. Būk pirmas!

Apie įmonę

Firma AUTOTESTAS savo veiklą pradėjo 1995 metais ramiame Kauno priemestyje Ramučiuose. Veiklos pradžia buvo tampriai susijusi su automobilių remontu, o tai skatino domėtis naujausiais automobilių diagnostikos metodais. Ši nuolatinė pažangiausių automobilio diagnostikos metodų paieška suvedė su vokiečių firma Autotestgerate Leitenberger GmbH. Bendradarbiavimas su šia kompanija, kuri automobilių diagnostikos prietaisų rinkoje dirba jau 40 metų, atvedė į tai, kad 1996 metais tapome šios firmos atstovais Lietuvoje.

Atstovaujant šią firmą, mums pavyko realizuoti savo patirtį matavimo prietaisų srityje, kuri buvo sukaupta per 25 metų darbo laikotarpį Kauno radijo matavimų technikos mokslo tiriamajame institute.

Konkreti darbinė veikla automobilių diagnostikoje padeda mums suteikti reikiamas konsultacijas ir rekomendacijas pirkėjams, kurie pasirenka mūsų atstovaujamų firmų diagnostinę įrangą.

Spartus automobilių kompiuterizavimo augimas sąlygojo tai, kad tapome firmų Ferret Instruments (JAV), Motometer (Vokietija), Power Probe (JAV), Ross-Tech (JAV), Carsoft (Belgija), DEC Automotive (Argentina), OpelScanner (Rusija) atstovais Lietuvoje.

Darbas su šiomis firmomis padeda užtikrinti mums reikiamų diagnostinių prietaisų pasiūlą, kuri leidžia mūsų pirkėjams spręsti automobilių remonto klausimus šiuolaikiniame lygyje.

Per firmos gyvavimo laikotarpį mums pavyko įgyvendinti pagrindinį  tikslą - suburti pastovų, firmos siūlomų  diagnostikos prietaisų, vartotojų ratą. Taip pat nemažas dėmesys buvo skirtas ir įvairių automobilio diagnostikos metodų propagavimui. Šiuo tikslu firma dirbo/dirba su įvairiais žurnalais („Keturi ratai“, „Autoekspresas“), kuriuose spausdinami straipsniai. Taip pat  bendradarbiaujama su įvairiomis Lietuvos Respublikos mokyklomis, kurios ruošia kvalifikuotus specialistus, susijusius su automobilių remontu. Paskaitos, seminarai bei parodos padeda formuoti firmos veidą  bei užtikrinti vartotojų aptarnavimą aukščiausiu lygiu.

Be prietaisų, skirtų automobilių diagnostikai, AUTOTESTAS taip pat prekiauja temperatūros ir slėgio matavimo prietaisais (įvairūs manometrai ir termometrai), kadangi daugelis mechaninių prietaisų remiasi slėgio matavimo pagrindu vienoje ar kitoje automobilio sistemoje (kompresija, aušinimo sistemos slėgis, įpurškimo sistemos slėgis, stabdžių sistemos slėgis, variklio tepimo sistemos slėgis ir t.t.).

Norėdami pasiekti savalaikį ir aukštą prietaisų aptarnavimo lygį, mes užmezgėme ryšius su kompanijos Autotestgerate Leitenberger GmbH dukterine įmone Druck&Temperatur Leitenberger GmbH. Tas ilgainiui peraugo į firmos atskirą darbo kryptį, kuri vadinasi slėgio ir temperatūros matavimo prietaisai. Mūsų atstovaujamų firmų Nuova Fima (Italija), Suchy (Vokietija), SUKU (Vokietija), Eurolec (Airija) tiekiami matavimo prietaisai yra įtraukti į Lietuvos matavimo prietaisų registrą, kas užtikrina šių prietaisų metrologinę patikrą.

Tokiu būdu, apjungę du rinkos segmentus, mes užtikriname visapusišką pirkėjo aptarnavimą  ir galime pasiūlyti prietaisus, kurie turi aukštas technines charakteristikas. Pasitelkus kokybišką aptarnavimą ir prieinamas kainas, tikimės ir toliau išlikti patrauklūs savo klientams.

Produktai

  • AUTOSERVISŲ ĮRANGA:
  • Aušinimo sistemos tikrinimo prietaisai  Variklių diagnostikos įranga  Slėgio ir vakuumo pompos  Kuro įpurškimo sistemų tikrinimo prietaisai  Stabdžių sistemų tikrinimo prietaisai  Elektrinių ir elektroninių sistemų tikrinimo prietaisai  Prietaisai susiję su saugiu automobilio eksploatavimu  Diagnostikos analizatoriai Dujų analizatoriai Gedimų kodų skeneriai
  • SLĖGIO IR TEMPERATŪROS MATAVIMO PRIETAISAI:
  • Bendros paskirties manometrai Pramoniniai manometrai (nerūdijančio plieno korpuse) Pramoniniai manometrai (viso nerūdijančio plieno) Kapsuliniai manometrai Tikslūs laboratoriniai manometrai Manometrai maisto pramonei Membraniniai manometrai Diferencialiniai manometrai Manometrai su elektriniais kontaktais Skaitmeniniai manometrai Slėgio davikliai Slėgio jungikliai Slėgio matuoklių patikros prietaisai Priedai manometrams Bimetaliniai ir inertinėmis dujomis užpildyti termometrai Nekontaktiniai infraraudonųjų spindulių termometrai Skaitmeniniai termometrai Skaitmeniniai temperatūros ir drėgmės matuokliai Skaitmeniniai temperatūros ir drėgmės duomenų kaupikliai Medienos drėgmės matuokliai Skaitmeniniai tachometrai Skaitmeniniai apšviestumo matuokliai Garso lygio matuokliai

Nuotraukų galerija