AUTOBLEIDAS, UAB


Adresas
Islandijos pl. 95-57, LT-49176 Kaunas
Vadovas
Darbuotojai
5
Skola sodrai
267.87 € (2017-01-17 )
Steigimo metai
2011-09-22
Įmonės kodas
302668955
PVM kodas
LT100006696311
SD draudėjo kodas
2125217
Vertinimas
Balsavo: 3
2/5

UAB „Autobleidas“ – tai transporto paslaugos visoje Lietuvoje visą parą! Suteikiama techninė pagalba kelyje, taigi jeigu važiavimo metu iškilo kokios nors problemos – kreipkitės į profesionalus. Techninė pagalba gali būti suteikiama tiek kelyje, tiek išsikvietus į namus.

Suteikiamos šios UAB „Autobleidas“ paslaugos:

  • Iš reikiamos į reikiamą vietą pervežamos lengvosios transporto priemonės, mikroautobusai, motociklai. Taip pat suteikiamos sunkiojo transporto iki 13 tonų pervežimo paslaugos,
  • Įmonė suteikia ir manipuliatoriaus nuomos (fiskaro ir krano) paslaugas. Keliamas svoris – 24 tonos. Viršijant nedidelį svorį – rekomenduojame kreiptis į kompaniją ir ji detalizuos, ką galima būtų padaryti.
  • Esat poreikiui įmonė užsiima ir automobilių transportavimu iš vienose vietos į kitą. Taip pat vežami ir kroviniai. Gabenami iš tokių užsienio šalių kaip Latvija, Estija arba Lenkija.
  • Priimami tiek juridinių, tiek fizinių asmenų užsakymai. Kaina nuo to nevarijuoja, tačiau dėl detalesnio kainoraščio rekomenduojame kreiptis individualiai.
  • Suteikiame visų transportuojamų gaminių draudimą. Jeigu kas nors nutiks – kompanija prisiima atsakomybę dėl žalos.

Pastaba. Įmonė UAB „Autobleidas“ neužsiima remonto kelyje paslaugomis. Suteikiamos tik transportavimo galimybės. Pasirinkite firmą, kurios kainos ir kokybės santykis yra labiausiai priimtinas klientų. Jeigu reikia transportuoti auto – tai bene geriausias pasirinkimas Lietuvoje. Dėl detalesnės informacijos rekomenduojame kreiptis individualiai.

Paieškos žodžiai

krovininis kelių transportas,

Žemėlapis

QR kodas

AUTOBLEIDAS, UAB QR kodas, kontaktinė informacija, rekvizitai

QR kodo pagalba, įmonės AUTOBLEIDAS, UAB duomenis galite lengvai perkeli į savo mobilujį telefoną arba planšetinį kompiuterį.

Kokie duomenys bus perkelti?
Įmonės pavadinimas, Vadovas, Įmonės adresas, Telefonas, Papildomas telefonas, Elektroninio pašto adresas, Interneto svetainė.

Kaip nuskaitomas QR kodas?
Norėdami nuskaityti pateiktos įmonės QR kodą, turite turėti išmanųjį telefona arba planšetinį kompiuterį, su veikiančiu interneto ryšiu bei fotokamera. Taip pat jame turės būti įdiegta QR nuskaitymo programėlė.