AUTOBLEIDAS, UAB

2.0 / 5 (3)

Kontaktinė informacija

Buveinės adresas:Islandijos pl. 95-57, 49176, Kaunas
Telefonas:+37064222777
El. paštas:info@autobleidas.lt
Tinklalapis:http://autobleidas.lt

Įmonės informacija

Įmonės vadovas:Edvinas Urbonas
Įmonės kodas:302668955
PVM kodas:LT100006696311
SD kodas:2125217
Darbuotojų skaičius:9 darbuotojai (apdraustieji)
Sodros skola:nėra
Steigimo data:2011 M09 22

Darbo laikas

Įmonės logotipas

Sodros skolos

Šiuo metu duomenų apie PSD įsiskolinimus nėra.

Darbuotojai

Šiandien darbuotojų yra 9
Rodyti daugiau

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie AUTOBLEIDAS, UAB įmonę nėra. Būk pirmas!

Apie įmonę

UAB „Autobleidas“ – tai transporto paslaugos visoje Lietuvoje visą parą! Suteikiama techninė pagalba kelyje, taigi jeigu važiavimo metu iškilo kokios nors problemos – kreipkitės į profesionalus. Techninė pagalba gali būti suteikiama tiek kelyje, tiek išsikvietus į namus.

Suteikiamos šios UAB „Autobleidas“ paslaugos:

  • Iš reikiamos į reikiamą vietą pervežamos lengvosios transporto priemonės, mikroautobusai, motociklai. Taip pat suteikiamos sunkiojo transporto iki 13 tonų pervežimo paslaugos,
  • Įmonė suteikia ir manipuliatoriaus nuomos (fiskaro ir krano) paslaugas. Keliamas svoris – 24 tonos. Viršijant nedidelį svorį – rekomenduojame kreiptis į kompaniją ir ji detalizuos, ką galima būtų padaryti.
  • Esat poreikiui įmonė užsiima ir automobilių transportavimu iš vienose vietos į kitą. Taip pat vežami ir kroviniai. Gabenami iš tokių užsienio šalių kaip Latvija, Estija arba Lenkija.
  • Priimami tiek juridinių, tiek fizinių asmenų užsakymai. Kaina nuo to nevarijuoja, tačiau dėl detalesnio kainoraščio rekomenduojame kreiptis individualiai.
  • Suteikiame visų transportuojamų gaminių draudimą. Jeigu kas nors nutiks – kompanija prisiima atsakomybę dėl žalos.

Pastaba. Įmonė UAB „Autobleidas“ neužsiima remonto kelyje paslaugomis. Suteikiamos tik transportavimo galimybės. Pasirinkite firmą, kurios kainos ir kokybės santykis yra labiausiai priimtinas klientų. Jeigu reikia transportuoti auto – tai bene geriausias pasirinkimas Lietuvoje. Dėl detalesnės informacijos rekomenduojame kreiptis individualiai.

Raktiniai žodžiai