ATVIROS INFORMACINĖS SISTEMOS, UAB
Adresas
Žalgirio g. 131, LT- 08217, VILNIUS
(Rodyti žemėlapyje)
Darbuotojai
7
Skola sodrai
0.00 € (2018-01-29 )
Faksas
(5) 2754383
Steigimo metai
2004-07-12
Įmonės kodas
300040275
PVM kodas
LT100001169315
SD draudėjo kodas
732867
2.5 / 5 Balsavo: 2
 • 8:00 - 17:00
 • 8:00 - 17:00
 • 8:00 - 17:00
 • 8:00 - 17:00
 • 8:00 - 17:00
 • Nedirba
 • Nedirba
UAB "ATVIROS INFORMACINĖS SISTEMOS" įkurta 2004 metais yra oficialus ir vienintelis Kaspersky Lab. atstovas Lietuvoje. Kaspersky laboratorija, pagrindinė apsaugos nuo žalingos programinės įrangos, įsilaužėlių atakų ir elektroninio pašto šiukšlių sistemų kūrėja ir informacinės apsaugos gamintoja. Kaspersky Lab. apsaugo klientus nuo IT grėsmių ir leidžia sumažinti informacijos praradimo lygį iki minimumo. Kaspersky Lab. kompanija įkurta 1997 metais kaip tarptautinė informacijos apsaugos programinės įrangos gamintoja. Kaspersky Lab. pagrindinis ofisas yra Maskvoje, Rusijoje ir daug regioninių ofisų yra skirtingose šalyse: Prancūzijoje, Vokietijoje, Didžiojoje Britanijoje, Lenkijoje, Japonijoje. Kinijoje, Rumunijoje, JAV ir t.t. Taip pat Kaspersky Lab turi virš 500 globalių partnerių. UAB "ATVIROS INFORMACINĖS SISTEMOS" siūlo visą spektrą Kaspersky Lab. produktų pradedant nuo apsaugos namų vartotojams iki stambių korporatyvių mazgų. Sertifikuoti darbuotojai parinks sprendimą geriausiai atitinkanti jūsų poreikius, nepriklausomai nuo to ar jums reikalinga apsauga namams ar verslui. O taip pat paskonsultuosime visais techniniais klausimais susijusiais su Kaspersky. Visi Kaspersky Lab. produktai yra atidžiai testuojami. Dažnai gaunami auksčiausi įvertinimai iš nepriklausomų IT publikuotojų ir testavimo laboratorijų. Nuo 2003 m. visi Kaspersky Lab apsaugos sprendimai (Security Solutions) turi Microsoft Gold Certified Partner statusą. Taip pat Kaspersky Lab. didžiuojasi bendradarbiavimu su SUSE ir Red Hat.

Produktai

 • Kaspersky Internet Security 7.0 (kompleksinė kompiuterio apsauga nuo virusų ir visų kitų tipų kenksmingų programų, o taip pat nuo įsilaužimų ir nepageidaujamų laiškų)
 • Kaspersky Anti-Virus 7.0 (klasikinė kompiutero apsauga nuo virusų, trojos arklių ir šnipinėjimo programų, o taip pat visos kitos programinės įrangos)
 • Kaspersky Anti-Virus Mobile  (patikimai apsaugos jūsų smartfoną ir duomenis, saugojamus jame nuo kenksmingų programų)
 • Kaspersky Open Space Security (sprendimas, skirtas visų tipų tinklo mazgų apsaugai nuo mobiliųjų įrenginių iki serverių; visų įeinančių ir išeinančių duomenų srautų patikrinimas kompiuteryje - elektroninis paštas, interneto srautas ir visos tinklo sąveikos; taip pat pilnavertė mobiliųjų vartotojų apsauga ir patogūs valdymo instrumentai) 

Žemėlapis

QR kodas

ATVIROS INFORMACINĖS SISTEMOS, UAB QR kodas, kontaktinė informacija, rekvizitai

Atsiliepimai, skundai

Komentarų nėra

Nurodyti tik tuo atveju jei norite kad įmonė su jumis susisiektų, telefonas bus rodomas viešai.
Įvestas simbolių skaičius: 0

* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir visiškai atsako už jos turinį. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. RAŠYDAMI komentarą Jūs PATVIRTINATE, kad susipažinote su Spec.lt komentavimo taisyklėmis.