ATVIRAS RATAS, VšĮ teatro laboratorija
Adresas
Rygos g. 17A-42, LT- 05205, VILNIUS
(Rodyti žemėlapyje)
Vadovas
Darbuotojai
4
Skola sodrai
0.02 € (2018-01-24 )
Įmonės kodas
300601840
SD draudėjo kodas
774446
2.2 / 5 Balsavo: 5
 
APIE MUS
 
2006m. įkurtas teatras ATVIRAS RATAS. Tais pačiais metais teatras tapo ASSITEJ (Tarptautinės vaikų ir jaunimo teatrų organizacijos) nariu.
Spektaklis "Atviras ratas" - netradicinis spektaklis. Sėdėdami ratu tarp žiūrovų, aktoriai prisimena savo vaikystės ir paauglystės istorijas. Prisimindami praeitį, atkurdami situacijas, aktoriai bando išpažinti save bei kalbėti atvira teatrine kalba. Per save jie pasakoja ir apie kitus, bando gydytis ir gydyti teatru. Nors šiuos pasakojimus stebi žiūrovai, projekto autoriai įvardija tai ne kaip spektaklį, o kaip teatro laboratoriją, nes tai nenutrūkstantis procesas. Gyva improvizacija paremtas "Atviras ratas" ieško naujo santykio su žiūrovais, tapdamas teatro laboratorija, nuolat kintančia, atsinaujinančia ir todėl aktualia. "Atviras ratas" pakviestas į 2010 metais Sankt Peterburge vyksiantį festivalį "Raduga". Šis festivalis ypatingą dėmesį skiria šiuolaikiniams pastatymams, kurie būtų skirti paauglių ir jaunimo auditorijai. Organizatorių teigimu, "Atviras ratas" - vienas įsimintiniausių tokio pobūdžio spektaklių.

Žemėlapis

QR kodas

ATVIRAS RATAS, VšĮ teatro laboratorija QR kodas, kontaktinė informacija, rekvizitai

Atsiliepimai, skundai

Komentarų nėra

Nurodyti tik tuo atveju jei norite kad įmonė su jumis susisiektų, telefonas bus rodomas viešai.
Įvestas simbolių skaičius: 0

* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir visiškai atsako už jos turinį. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. RAŠYDAMI komentarą Jūs PATVIRTINATE, kad susipažinote su Spec.lt komentavimo taisyklėmis.