ASPA, UAB

2.3 / 5 (6)

Kontaktinė informacija

Buveinės adresas:Kalvarijų g. 125, 08221, Vilnius
Telefonas:+37052766427;52769390
Faksas:+37052724897
El. paštas:****@****.**
Tinklalapis:http://aspa.lt

Įmonės informacija

Įmonės kodas:122762812
PVM kodas:LT227628113
SD kodas:43361
Darbuotojų skaičius:39 darbuotojai (apdraustieji)
Sodros skola:nėra
Steigimo data:1995 M06 20

Darbo laikas

Pirmadienis:08:00 - 17:00
Antradienis:08:00 - 17:00
Trečiadienis:08:00 - 17:00
Ketvirtadienis:08:00 - 17:00
Penktadienis:08:00 - 17:00
Šeštadienis:Nedirba
Sekmadienis:Nedirba

Įmonės logotipas

Sodros skolos

Šiandien PSD įsiskolinimų yra 0.00
Rodyti daugiau

Darbuotojai

Šiandien darbuotojų yra 39
Rodyti daugiau

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie ASPA, UAB įmonę nėra. Būk pirmas!

Apie įmonę

UAB "ASPA" įregistruota 1995 m.  Bendrovės ūkinė veikla: apskaitos sistemų projektavimas, įrangos komplektavimas ir diegimas, kasos aparatų ir su jais susijusių įrenginių (brūkšninių kodų skaitytuvų, elektroninių svarstyklių, magnetinių kortelių skaitytuvų ir pan.) bei kasų tinklų techninis aptarnavimas ir aptarnavimo specialistų parengimas, kasos aparatų naudotojų apmokymas, programinės įrangos kūrimas ir diegimas, didmeninė, mažmeninė ir komiso prekyba. UAB "ASPA" yra Bulgarijos firmos DATECS Ltd. distributorius, kuriam suteiktos išskirtinės teisės atstovauti firmos interesus Lietuvos Respublikoje dvišalės sutarties pagrindu. Bendrovės įgaliojimai patvirtinti DATECS sertifikatu.

PREKYBOS ATSTOVAI

Alytuje, Anykščiuose, Ignalinoje, Jurbarke, Kaišiadoryse, Kaune, Klaipėdoje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Palangoje, Panevėžyje, Rokiškyje,  Šiauliuose, Šilutėje, Tauragėjė, Utenoje, Vilkaviškyje, Vilniuje, Visagine, Zarasuose

Produktai

  • POS sistema (Fiskalinis spausdintuvas prijungtas prie personalinio kompiuterio palaiko neribotą prekių kodų ir grupių skaičių, taros supirkimą, papildomos valiutos funkciją , kvitų anuliavimą ir daugybę kitų funkcijų. POS sistema - tai geriausias sprendimas visų tipų įmonėms)
  • Kasos aparatai (Bulgarų firmos Datecs kasos aparatai praėjo sunkiausią laiko testą ir lieka patikimais padėjėjais prekybos apskaitos sistemose. Tai nebrangūs ir patvarūs, nuolat tobulėjantys pagal naujausius techninius reikalavimus kasos aparatai)
  • Svarstyklės. (Tinka įvairioms įmonėms, nuo maisto prekių parduotuvių sandėlių iki laboratorijų, gali būti jungiamos į tinklą su personaliniu kompiuteriu ar lipdukiniu spausdintuvu)
  • Brūkšninių kodų skaitytuvai (Lazeriniai ir diodiniai skaitytuvai pagal skirtingus reikalavimus, gali būti prijungti prie kasos aparato ar kompiuterio)
  • Duomenų kaupikliai (Nešiojamieji įrenginiai su integruotais brūkšninių kodų skaitytuvais bei atmintimi. Skirti prekių pajamavimams, pardavimams, inventorizacija)
  • Spausdintuvai (Lipdukiniai, virtuviniai ir ESC/POS sistemos terminiai spausdintuvai prijungiami prie kasos aparato ar personalinio kompiuterio)
  • Priedai (Maži ir dideli stalčiai, papildomi displėjai, pinigų tikrinimo aparatai, detalės Datecs kasos aparatams)
  • Programinė įranga (Personalinio kompiuterio ir kasos aparato ryšio programos, gali būti sujungtos su buhalterinės apskaitos)