ARMTEC, UAB
Adresas
Jurbarko g. 2-202, LT- 47183, KAUNAS
(Rodyti žemėlapyje)
Darbuotojai
2
Skola sodrai
20.13 € (2018-01-24 )
Faksas
(37) 331917
Steigimo metai
2002-07-12
Įmonės kodas
135912692
PVM kodas
LT359126917
SD draudėjo kodas
806668
2.7 / 5 Balsavo: 6
Informacinių technologijų įmonė UAB "ARMTEC"  įkurta 2002 metų vasarą. Mūsų kompanija teikia IT paslaugas verslo klientams. Veiklos prioritetai – abipusiai naudingas bendradarbiavimas su klientais ir partneriais; greita reakcija į rinkos pokyčius bei technologijas. Įmonės kolektyvas – informacinių technologijų specialistai, sukaupę didžiulę darbo patirtį žinomose Lietuvos ir tarptautinėse IT kompanijose.  Mūsų teikiamos paslaugos apima visus informacinės sistemos gyvavimo etapus: nuo vizijos iki galutinio sprendimo pateikimo. Prisiimame pilną atsakomybę už atliktų darbų kokybę. Siūlome ekonomiškai pagrįstus sprendimus, pritaikytus konkretiems uždaviniams atlikti. Mūsų kuriamos sistemos leidžia sparčiai ir kokybiškai atlikti kasdienes užduotis bei pasiekti didesnį veiklos efektyvumą.

VEIKLA

  • Informacinių sistemų projektavimas, diegimas ir aptarnavimas
  • Duomenų bazių projektavimas ir administravimas (atliekame duomenų analizę, projektuojame bei administruojame duomenų bazes, diegiame sprendimus, skirtus informacijos rinkimui, saugojimui bei apdorojimui)
  • Programinių produktų tiekimas ir aptarnavimas, informacinių sistemų priežiūra
  • IT konsultacijos ir auditas (rengiame informacinių sistemų techninę dokumentaciją, vertiname projektavimo ir diegimo darbų sąnaudas

Produktai

  • Modulinė atlyginimų apskaitos sistema ( personalo apskaita, darbo laiko apskaita, darbo užmokesčio apskaita)

Žemėlapis

QR kodas

ARMTEC, UAB QR kodas, kontaktinė informacija, rekvizitai

Atsiliepimai, skundai

Komentarų nėra

Nurodyti tik tuo atveju jei norite kad įmonė su jumis susisiektų, telefonas bus rodomas viešai.
Įvestas simbolių skaičius: 0

* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir visiškai atsako už jos turinį. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. RAŠYDAMI komentarą Jūs PATVIRTINATE, kad susipažinote su Spec.lt komentavimo taisyklėmis.