AMYRA, UAB

1.0 / 5 (4)

Kontaktinė informacija

Buveinės adresas:Artojo 7F, KLAIPĖDA, Klaipėda
Telefonas:+37046219699
Faksas:+37046219699
El. paštas:*****@*****.**

Įmonės informacija

Įmonės kodas:300658268
Darbuotojų skaičius:nenurodytas
Sodros skola:nėra
Steigimo data:2007 M03 13
Likvidavimo data:2010 M10 7

Darbo laikas

Įmonės logotipas

Sodros skolos

Šiuo metu duomenų apie PSD įsiskolinimus nėra.

Darbuotojai

Šiuo metu duomenų apie darbuotojus nėra.

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie AMYRA, UAB įmonę nėra. Būk pirmas!

Apie įmonę

UAB "AMYRA" įkurta Klaipėdoje 2007 metais. Mūsų darbuotojai specializuojasi pastatų apšiltinimo srityje ir renovacijoje siekdami kuo efektyvesnių pastatų ekonominių sprendimų. Įvykiai, susiję su elektros ir kitų energijos rūšių kainų kilimu, paskatino mūsų specialistus priimti kompleksiškus ir tikslius statybinius sprendimus: darbų greičio, kokybės su garantija bei ekonominį atsiperkamumą - apie tai Lietuvos žmonės dažniausiai pamiršta. Žinoma, viena iš pagrindinių mūsų variklių yra naujos technologijos bei jų pritaikymas. Nusistovėjęs konservatyvumas, gyvenimiška inercija dar trukdo Lietuvos žmonėms pasirinkti naujas medžiagas bei technologijas. Tai gal ir žinių stoka arba siekimas ekonominės naudos, kuri yra trumpalaikė ir priveda ne tik prie prastos darbų kokybės bet ir ilgalaikių nuostolių, kas vėliau dar skatina nepriimti jokių statybinių sprendimų, nes atlikti darbai ir medžiagos, kuriems išleisti pinigai, nepasiteisino. Vienas iš svarbiausių kriterijų, pasirenkant teisingus sprendimus, yra medžiagos, pasižyminčios ilgaamžiškumu bei geromis techninėmis ir fizikinėmis savybėmis. Pasirinktos medžiagos turi užtikrinti tokius sprendimus kaip pastato sandarumas, ekologiškumas ir energijos taupymas kiekviename m2 ne vienerius pastato gyvavimo metus. Mūsų specialistai rekomenduoja derinti medžiagas dirbant naujomis technologijomis su darbų kokybe suteikiant ilgalaikę garantiją.Tokie sprendimai atneša didelę ekonominę naudą. Mūsų misija - suteikti galimybę kiekvienam žmogui kiekvieną dieną taupyti energijos resursus, panaudojant naujas technologijas bei medžiagas, kurios užtikrintų ilgalaikę ekonominę naudą.

2007 metų rudenį Lietuvoje pradėta diegti Kanados firmos ICYNENE Inc. unikali kompleksinio šiltinimo specialia GAMO termovata technologija. Tai greitai stingstanti, kimbanti prie visų paviršių medžiaga, kuri puikiai sugeria garsą, izoliuoja šilumą, kvėpuoja, nepalaiko degimo ir yra ypač ilgaamžė. Išsirinkę šią medžiagą Jūs ne tik garantuotai taupysite energiją, bet ir sukursite sveiką aplinką pastato viduje. ICYNENE šiltinimo sistema yra labiausiai išbaigtas sprendimas įvairios paskirties statinių atitvaroms apšiltinti: stogams, pastogėms, palėpėms, grindims, karkasinėms sienoms, vidaus pertvaroms, išorinėms bei vidinėms sienoms ir kt. GAMO termovata yra vienintelė izoliacinė medžiaga sertifikuota pagal EnvirodesicTM sertifikavimo programą. Šiltinimo ir kitus darbus atliekame visuose miestuose Lietuvoje ir už jos ribų. Konsultuojame nemokamai.

VEIKLA

  • Pastatų šiltinimas ICYNENE technologija
  • Fasadų šiltinimas
  • Šildymas
  • Polistirolbetonas ir putų betonas (grindų įrengimui, perdangų šiltinimui, stogų šiltinimui, įvairių pagrindų įrengimui)
  • Termoizoliacija (TSM CERAMIC danga)
  • Hidroizoliacija (stogų, baseinų, sa.mazgų hidroizoliacija, blokinių namų sieninių panelių sujungimų remontas)  
  • PVC langai ir durys (SALAMANDER ir PlusTec profiliai)
  • Langai ir jų konstrukcijos, montavimas
  • Termovizinė diagnostika (viso statinio konstrukcijų, pavienių konstrukcijų, jungčių, atramų durų, langų ir kt.)
  • Konsultavimas

ATSTOVAI

Kauno atstovas, mob.tel.: (657) 95 991
el.paštas: amyra@amyra.lt
 
Panevėžio regiono atstovas Laimontas Raginis, mob.tel.: (657) 95 996
el.paštas: laimis@amyra.lt
 
Žemaitijos atstovas Sigitas Klimas, mob.tel.: (603) 87 251
el.paštas: sigitas.k2@gmail.com