ALFATURAS, UAB


Adresas
J. Basanavičiaus g. 1/13, LT- 01118, VILNIUS
Vadovas
Darbuotojai
13
Skola sodrai
0.00 € (2017-01-19 )
Faksas
(5) 2124152
Steigimo metai
2002-04-17
Įmonės kodas
125910351
PVM kodas
LT259103515
SD draudėjo kodas
703158
Vertinimas
Balsavo: 2
3.5/5
  • 9:00 - 18:00
  • 9:00 - 18:00
  • 9:00 - 18:00
  • 9:00 - 18:00
  • 9:00 - 18:00
  • Nedirba
  • Nedirba
Penktus metus dirbanti turizmo agentūra "ALFATURAS"  jau spėjo sukaupti nemažą patirtį organizuojant poilsines - pažintines, verslo, skatinamąsias keliones į daugelį Europos ir pasaulio šalių. 2003 metais tapome viena sparčiausiai augančių Lietuvos turizmo verslo kompanijų. Mūsų išskirtinumas: egzotinių poilsinių - pažintinių kelionių organizavimas. Esame didžiausių Olandijos kelionių organizatorių "Q-International" ir "FlyBrasil" atstovai Lietuvoje. Jau trečią sezoną siūlome Lietuvos turistams keliones į Margaritos salą (Venesuelą) bei egzotiškąją Braziliją. Siekdami kuo aukštesnio darbuotojų profesionalumo, nemažai investavome į jų mokymą ir patirtį. Nuo pat pradžių siekėme kuo aukštesnės mūsų klientų aptarnavimo kokybės, autentiško mūsų konsultantų turizmo produkto pažinimo bei pristatymo. Mūsų agentūros darbuotojai yra aplankę ne tik pagrindinius Viduržemio jūros regiono kurortus, bet ir daugelį egzotinių šalių: Tailandą, Braziliją (Fortalezą, Natalą, Salvadorą, Canoa Coebradą, Recifę), Margaritos salą (Venesuelą), Šri Lanką, Malaiziją, Keniją, Gambiją, Žaliojo kyšulio salas (Cape Verde). Dar viena iš mūsų veiklos krypčių - didžiausio Lenkijos kelionių organizatoriaus Eccoholiday atstovavimas Lietuvoje. Lietuvos keliautojams siūlome plačią kelionių programą užsakomaisiais reisais iš Varšuvos į Tenerifę, Maroką, Portugaliją, Rodo salą, Kiprą, Tunisą, Egiptą, Pietų Ispaniją ir kitus kurortus. Platus musų veiklos baras - verslo kelionės. Keliaujantiems verslo reikalais mūsų agentūros darbuotojai visada pasiruošę sudaryti optimalų maršrutą, sutvarkyti vizas, apdrausti, rezervuoti ir parduoti lėktuvų, autobusų ar traukinių bilietus, užsakyti viešbutį ar automobilį bet kurioje pasaulio vietoje. Energingi ir patyrę "ALFATURO" darbuotojai visada dėmesingai, paslaugiai ir atsakingai įvertina kiekvieno keliautojo poreikius ir yra pasirengę pasiūlyti optimaliausius sprendimus.

Žemėlapis

QR kodas

ALFATURAS, UAB QR kodas, kontaktinė informacija, rekvizitai

QR kodo pagalba, įmonės ALFATURAS, UAB duomenis galite lengvai perkeli į savo mobilujį telefoną arba planšetinį kompiuterį.

Kokie duomenys bus perkelti?
Įmonės pavadinimas, Vadovas, Įmonės adresas, Telefonas, Papildomas telefonas, Elektroninio pašto adresas, Interneto svetainė.

Kaip nuskaitomas QR kodas?
Norėdami nuskaityti pateiktos įmonės QR kodą, turite turėti išmanųjį telefona arba planšetinį kompiuterį, su veikiančiu interneto ryšiu bei fotokamera. Taip pat jame turės būti įdiegta QR nuskaitymo programėlė.