Akedita, UAB

3.5 / 5 (4)

Kontaktinė informacija

Buveinės adresas:Laisvės pr. 115-48, 06119, Vilnius
Telefonas:+37052303505
Faksas:+37052303505
El. paštas:akedita@takas.lt

Įmonės informacija

Įmonės kodas:125477163
PVM kodas:LT254771610
SD kodas:72572
Darbuotojų skaičius:nenurodytas
Sodros skola:nėra
Steigimo data:2000 M12 22
Likvidavimo data:2017 M03 27

Darbo laikas

Įmonės logotipas

Sodros skolos

Šiuo metu duomenų apie PSD įsiskolinimus nėra.

Darbuotojai

Šiuo metu duomenų apie darbuotojus nėra.

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie Akedita, UAB įmonę nėra. Būk pirmas!

Apie įmonę

UAB "AKEDITA" - 2000 m. įkurta įmonė, dirbanti didmeninės prekybos statybinėmis medžiagomis, pastoliais bei individualių namų statybos srityje. Mūsų klientai - statybos įmonės bei privatūs asmenys, taupantys savo pinigus ir laiką.

2007 metų gegužės mėnesį mūsų įmonė tapo Lenkijos pastolių gamintojos TERMOSPRZĘT, atstovu Baltijos šalimis. Termosprzet įmonėje įdiegta kokybės valdymo sistema ISO 9001. Įmonės konstruktoriai pastoviai tobulina gaminamą produkciją ir ji pilnai atitinka EU keliamus techninius reikalavimus. Didžiulis privalumas yra tai, kad visi naujai sukurti gaminiai pilnai suderinami su anksčiau gamintomis konstrukcijomis. TERMOSPRZĘT rėminiai pastoliai pasižymi paprastumu, stabilumu, patrauklia kaina ir yra labai greitai montuojami. 2007 metų pabaigoje užmezgėme kontaktus su dar dviem Vokietijos partneriais, dirbančiais pastolių gamybos bei prekybos srityje. Todėl mūsų siūlomų prekių asortimente atsirado taip pat ir kitų gamintojų produkcija. Tai dviejų rinkos lyderių sistemų rėminiai bei moduliniai pastoliai, mobilūs bokšteliai bei specialios paskirties gaminiai. Jeigu jus domintų naudoti pastoliai - taip pat jokių problemų - prekiaujame ir jais. Patrauklias kainas ir kokybišką aptarnavimą užtikrina mūsų įmonės ilgalaikės sutartys su Lietuvos ir užsienio statybinių medžiagų gamintojais, profesionalus kolektyvas bei gerai organizuotas darbas. Mes visada pasiruošę suteikti profesionalią konsultaciją, sukomplektuoti ir sutartu laiku patiekti reikalingas statybines medžiagas tiesiai į statybų aikštelę bei atlikti statybos darbus.

VEIKLA

  • Pamatų montavimas 
  • Mūro darbai
  • Stogų dengimo darbai
  • Fasadų šiltinimo darbai
  • Gerbūvio darbai
  • Tvorų montavimas
  • Pastolių pardavimas
  • Statybinių medžiagų pardavimas (fibo blokeliai, sąramos, kaminai, gelžbetonio gaminiai, fasadų šiltinimo medžiagos, dažai, gruntas, lakas, skiedikliai, glaistas, statybiniai mišiniai, gipso kartono sistemos)