Agrosela, UAB

2.3 / 5 (4)

Kontaktinė informacija

Buveinės adresas:Gamyklos g. 33, 89110, Mažeikiai
Telefonas:+37044367214
El. paštas:*******@********.**
Tinklalapis:http://agrosela.lt

Įmonės informacija

Įmonės vadovas:******* ********
Įmonės kodas:122782277
PVM kodas:LT227822716
SD kodas:79283
Darbuotojų skaičius:nenurodytas
Sodros skola:nėra
Steigimo data:1996 M03 20
Likvidavimo data:2016 M08 29

Darbo laikas

Įmonės logotipas

Sodros skolos

Šiuo metu duomenų apie PSD įsiskolinimus nėra.

Darbuotojai

Šiuo metu duomenų apie darbuotojus nėra.

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie Agrosela, UAB įmonę nėra. Būk pirmas!

Apie įmonę

Lietuva – agrariškas kraštas. Daugelis žmonių užsiima žemės ūkių ne siekdami būti verslininkais ir iš to kuo daugiau uždirbti, tačiau norėdami užsiauginti sau ką nors natūralaus ir šviežio. UAB „Agrosela“ – užtikrina priemones, kurios padės sėkmingai verstis žemės ūkiu. Parduodama ne tik stambi produkcija (traktoriai ir motoblokai), tačiau ir mažos detalės, kurios kartais labai reikalingos siekiant, kad technika veiktų tikslingai.

„Agrosela“ sėkmingai Lietuvoje dirbanti įmonė jau daugiau nei 10 metų siūlo kokybišką produkciją mažomis kainomis. Galima įsigyti tiek dėvėtą, tiek naują, tad skiriantis kainos pasiūlymams kiekvienas žmogus gali pasirinkti jam labiausiai tinkantį variantą. Siūloma labai plati produkcijos pasiūla iš skirtingų kompanijų, kurios funkcionuoja skirtingose valstybėse. Taigi kiekvienas klientas gali įvertinęs pasiūlą pasirinkti jam labiausiai tinkamą technikos prietaisą arba detalę.

„Agrosela“ užtikrina, kad jų parduodama produkcija yra aukščiausios kokybės ir ilgaamžė. Daugelis daiktų gauna garantiją, kuri suteikia galimybę nemokamai atgauti ne tik sutvarkytą daiktą, tačiau taip pat ir rekomendaciją bei patarimus, kurie padeda tikslingiau išnaudoti daiktus.

Kokybiškai atlikti žemės ūkio darbus pavyks tik tokiu atveju, jeigu turėsite reikalingą techniką. Platus pasirinkimas leidžia atrasti Jums labiausiai tinkamą variantą ir tuo pačiu pasikonsultuoti su profesionalu, kuris gali suteikti neįkainojamus patarimus.