Adro-trans, UAB


Adresas
Ateities g. 15, LT-08303 Vilnius
Vadovas
Darbuotojai
14
Skola sodrai
0.00 € (2017-01-18 )
Papildomas telefonas
+370 659 01570
Steigimo metai
2007-01-31
Įmonės kodas
300640327
PVM kodas
LT100002942310
SD draudėjo kodas
779101
Vertinimas
Balsavo: 4
3.3/5

UAB „Adro-trans“ – transporto-ekspedicinė įmonė, kuri teikia krovinių pervežimo paslaugas tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų. Pagrindinės kryptys yra Vakarų bei Centrinė Europa – Baltijos šalys ir NVS šalys, Kazachstanas. Dėl konkrečių krypčių rekomenduojame kreiptis individualiai į kompaniją ir Jums bus detaliai informuojama, kokiu maršrutu galima keliauti.

UAB „Adro-trans“ teikia šias paslaugas:

  • Vykdomas krovinių pervežimas kelių transportu. Rekomenduojame atkreipti dėmesį į sunkiausią pergabenimo svorį, kurį sutinka įvykdyti kompanijos.
  • Pavojingų ir negabaritinių krovinių gabenimas. UAB „Adro-trans“ teikia ir pavojingų transporto priemonių pervežimo paslaugas. Pervežamos gali būti dujos, sprogstamosios medžiagos, oksiduojančios medžiagos, oksidai ir kita.
  • Suteikiamos ir muitinės tarpininkavimo paslaugos. Ypač rekomenduojama pasinaudoti paslauga tokiu atveju, jeigu pervežti reikia netradicinį krovinį. Tokiu atveju reikia papildomų dokumentų, o UAB „Adro-trans“ visus juos sutvarkys už Jus.
  • Taip pat suteikiamos ir sandėliavimo paslaugos. Krovos darbai atliekami naudojant specialią techniką, taigi viskas bus padaroma greitai ir už optimalią kainą.
  • Teikiamas ir krovinių pervežimas oro būdu.
  • Teikiamas krovinių pervežimas jūrų transportu.

UAB „Adro-trans“ užtikrina, kad suteikiamų paslaugų kokybė bus labai aukšto lygmens. Jeigu ieškote profesionalumo – kreipkitės į geriausius savo srities atstovus. Būtent tokie yra įmonės „Adro-trans“ darbuotojai.

Žemėlapis

QR kodas

Adro-trans, UAB QR kodas, kontaktinė informacija, rekvizitai

QR kodo pagalba, įmonės Adro-trans, UAB duomenis galite lengvai perkeli į savo mobilujį telefoną arba planšetinį kompiuterį.

Kokie duomenys bus perkelti?
Įmonės pavadinimas, Vadovas, Įmonės adresas, Telefonas, Papildomas telefonas, Elektroninio pašto adresas, Interneto svetainė.

Kaip nuskaitomas QR kodas?
Norėdami nuskaityti pateiktos įmonės QR kodą, turite turėti išmanųjį telefona arba planšetinį kompiuterį, su veikiančiu interneto ryšiu bei fotokamera. Taip pat jame turės būti įdiegta QR nuskaitymo programėlė.