Kontaktinė informacija

Buveinės adresas:Ateities g. 15, 08303, Vilnius
Telefonas:+37052045336
El. paštas:info@adrotrans.lt
Tinklalapis:http://adrotrans.lt

Įmonės informacija

Įmonės vadovas:Zdislav Kolesnik
Įmonės kodas:300640327
PVM kodas:LT100002942310
SD kodas:779101
Darbuotojų skaičius:27 darbuotojai (apdraustieji)
Sodros skola:nėra
Steigimo data:2007 M01 31

Darbo laikas

Įmonės logotipas

Sodros skolos

Šiuo metu duomenų apie PSD įsiskolinimus nėra.

Darbuotojai

Šiandien darbuotojų yra 27
Rodyti daugiau

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie Adro-trans, UAB įmonę nėra. Būk pirmas!

Apie įmonę

UAB „Adro-trans“ – transporto-ekspedicinė įmonė, kuri teikia krovinių pervežimo paslaugas tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų. Pagrindinės kryptys yra Vakarų bei Centrinė Europa – Baltijos šalys ir NVS šalys, Kazachstanas. Dėl konkrečių krypčių rekomenduojame kreiptis individualiai į kompaniją ir Jums bus detaliai informuojama, kokiu maršrutu galima keliauti.

UAB „Adro-trans“ teikia šias paslaugas:

  • Vykdomas krovinių pervežimas kelių transportu. Rekomenduojame atkreipti dėmesį į sunkiausią pergabenimo svorį, kurį sutinka įvykdyti kompanijos.
  • Pavojingų ir negabaritinių krovinių gabenimas. UAB „Adro-trans“ teikia ir pavojingų transporto priemonių pervežimo paslaugas. Pervežamos gali būti dujos, sprogstamosios medžiagos, oksiduojančios medžiagos, oksidai ir kita.
  • Suteikiamos ir muitinės tarpininkavimo paslaugos. Ypač rekomenduojama pasinaudoti paslauga tokiu atveju, jeigu pervežti reikia netradicinį krovinį. Tokiu atveju reikia papildomų dokumentų, o UAB „Adro-trans“ visus juos sutvarkys už Jus.
  • Taip pat suteikiamos ir sandėliavimo paslaugos. Krovos darbai atliekami naudojant specialią techniką, taigi viskas bus padaroma greitai ir už optimalią kainą.
  • Teikiamas ir krovinių pervežimas oro būdu.
  • Teikiamas krovinių pervežimas jūrų transportu.

UAB „Adro-trans“ užtikrina, kad suteikiamų paslaugų kokybė bus labai aukšto lygmens. Jeigu ieškote profesionalumo – kreipkitės į geriausius savo srities atstovus. Būtent tokie yra įmonės „Adro-trans“ darbuotojai.