AD REM TRANSPORT, UAB
Adresas
J. Dobkevičiaus g. 7, LT-02189 Vilnius
(Rodyti žemėlapyje)
Vadovas
Darbuotojai
50
Skola sodrai
0.00 € (2018-01-29 )
Steigimo metai
1997-07-21
Įmonės kodas
124106543
PVM kodas
LT241065413
SD draudėjo kodas
69483
2.8 / 5 Balsavo: 5

UAB „Ad Rem Transport“ – kompanija, kuri užsiima automobilių transportavimo paslaugomis, ekspedijavimu, muitinės paslaugomis, logistika ir kita. Įmonė užsiima šiomis veiklomis:

Muitinės paslaugos. UAB „Ad Rem Transport“ yra viena iš didžiausių kompanijų Lietuvoje, kuri teikia muitinės paslaugas. Suteikiamos paslaugos yra konkurencingomis kainomis ir aukščiausiu kokybės atžvilgiu, tad įvertinkite paslaugas ir pasirinkite geriausią. Suteikiamos visos paslaugos, kurios reikalingos muitinėje: dokumentų pildymas, konsultavimas, procedūrų kontrolė ir kt.

Krovinių pervežimas. Suteikiamos krovinių pervežimo paslaugos Lietuva – užsienio šalis maršrutu. UAB „Ad Rem Transport“ krovinius gabena į daugelį ne tik Europos, tačiau ir pasaulio šalių. Kompanija krovinius transportuoja ne tik auto priemonėmis, tačiau ir oru, traukiniais bei laivu. Platus priemonių pasirinkimas leidžia transportuoti bet kokio tipo krovinį.

Sandėliavimo paslaugos. Jeigu pageidaujate, kad prekės būtų laikomos ir prižiūrimos tam tikrą laiko tarpą – tokiu atveju rekomenduojame UAB „Ad Rem Transport“ suteikiamas paslaugas. Garantuojama, kad prekės bus saugomuose ir šiltuose sandėliuose, kur stovėjimo metu joms nieko neatsitiks.

UAB „Ad Rem Transport“ – geriausias pasirinkimas mažiausiomis kainomis tiems, kurie ieško kokybės už prieinamą kainą. Kompanijoje dirba tik geriausi savo srities profesionalai gebantys pasiūlyti aukščiausio lygio paslaugas. Geriausias kokybės įrodymas – patenkinti klientai ne tik iš Lietuvos, tačiau ir viso pasaulio.

Žemėlapis

QR kodas

AD REM TRANSPORT, UAB QR kodas, kontaktinė informacija, rekvizitai

Atsiliepimai, skundai

Komentarų nėra

Nurodyti tik tuo atveju jei norite kad įmonė su jumis susisiektų, telefonas bus rodomas viešai.
Įvestas simbolių skaičius: 0

* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir visiškai atsako už jos turinį. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. RAŠYDAMI komentarą Jūs PATVIRTINATE, kad susipažinote su Spec.lt komentavimo taisyklėmis.