AD REM TRANSPORT, UAB


Adresas
J. Dobkevičiaus g. 7, LT-02189 Vilnius
Vadovas
Darbuotojai
51
Skola sodrai
0.00 € (2017-01-16 )
Steigimo metai
1997-07-21
Įmonės kodas
124106543
PVM kodas
LT241065413
SD draudėjo kodas
69483
Vertinimas
Balsavo: 5
2.8/5

UAB „Ad Rem Transport“ – kompanija, kuri užsiima automobilių transportavimo paslaugomis, ekspedijavimu, muitinės paslaugomis, logistika ir kita. Įmonė užsiima šiomis veiklomis:

Muitinės paslaugos. UAB „Ad Rem Transport“ yra viena iš didžiausių kompanijų Lietuvoje, kuri teikia muitinės paslaugas. Suteikiamos paslaugos yra konkurencingomis kainomis ir aukščiausiu kokybės atžvilgiu, tad įvertinkite paslaugas ir pasirinkite geriausią. Suteikiamos visos paslaugos, kurios reikalingos muitinėje: dokumentų pildymas, konsultavimas, procedūrų kontrolė ir kt.

Krovinių pervežimas. Suteikiamos krovinių pervežimo paslaugos Lietuva – užsienio šalis maršrutu. UAB „Ad Rem Transport“ krovinius gabena į daugelį ne tik Europos, tačiau ir pasaulio šalių. Kompanija krovinius transportuoja ne tik auto priemonėmis, tačiau ir oru, traukiniais bei laivu. Platus priemonių pasirinkimas leidžia transportuoti bet kokio tipo krovinį.

Sandėliavimo paslaugos. Jeigu pageidaujate, kad prekės būtų laikomos ir prižiūrimos tam tikrą laiko tarpą – tokiu atveju rekomenduojame UAB „Ad Rem Transport“ suteikiamas paslaugas. Garantuojama, kad prekės bus saugomuose ir šiltuose sandėliuose, kur stovėjimo metu joms nieko neatsitiks.

UAB „Ad Rem Transport“ – geriausias pasirinkimas mažiausiomis kainomis tiems, kurie ieško kokybės už prieinamą kainą. Kompanijoje dirba tik geriausi savo srities profesionalai gebantys pasiūlyti aukščiausio lygio paslaugas. Geriausias kokybės įrodymas – patenkinti klientai ne tik iš Lietuvos, tačiau ir viso pasaulio.

Žemėlapis

QR kodas

AD REM TRANSPORT, UAB QR kodas, kontaktinė informacija, rekvizitai

QR kodo pagalba, įmonės AD REM TRANSPORT, UAB duomenis galite lengvai perkeli į savo mobilujį telefoną arba planšetinį kompiuterį.

Kokie duomenys bus perkelti?
Įmonės pavadinimas, Vadovas, Įmonės adresas, Telefonas, Papildomas telefonas, Elektroninio pašto adresas, Interneto svetainė.

Kaip nuskaitomas QR kodas?
Norėdami nuskaityti pateiktos įmonės QR kodą, turite turėti išmanųjį telefona arba planšetinį kompiuterį, su veikiančiu interneto ryšiu bei fotokamera. Taip pat jame turės būti įdiegta QR nuskaitymo programėlė.