A LYGIO REKLAMA, UAB

Spec.lt, SEO Paslaugos, Interneto svet. kūrimas

Adresas
Perkūnkiemio g. 13-91, LT-12114 Vilnius
Vadovas
Darbuotojai
4
Steigimo metai
2014-11-05
Įmonės kodas
303447493
PVM kodas
LT100009028517
SD draudėjo kodas
2306194
Vertinimas
Balsavo: 102
4.1/5
  • 08:00 - 18:00
  • 08:00 - 18:00
  • 08:00 - 18:00
  • 08:00 - 18:00
  • 08:00 - 18:00
  • Nedirba
  • Nedirba

UAB "A Lygio Reklama" yra maža, tačiau labai lanksti ir iš savo srities profesionalų sudaryta įmonė, kuri visada stengiasi su klientu atrasti geriausią sprendimą už optimaliausią kainą. Mūsų įmonės pagrindinės veiklos yra:

1) Spec.lt Įmonių katalogas
Spec.lt nuo savo konkurentų išsiskiria tuom, jog jame visa informacija apie įmones (aprašymas, logotipas, paslaugos, paieškos žodžiai, vadovas, prekių ženklai, veiklos ar produkcijos nuotraukos ir visa kita) yra talpinama visiškai nemokamai. Mūsų portale taip pat nėra banerinės reklamos, kuri dažniausiai atbaido vartotojus. Dėl šių pagrindinių priežasčių portalo spec.lt lankomumas nuolatos kyla į viršų. Jeigu norite, kad Jūsų įmonė veiklose ar paieškoje būtų rodoma aukščiau už pagrindinius konkurentus, būtinai susisiekite su mumis aukščiau nurodytais kontaktais.

2) Interneto svetainių kūrimas
Šiais laikais nebūti internete sau gali leisti tik labai nedaugelis (pvz. mažų miestelių maisto parduotuvės), tačiau likusiai daugumai tai yra būtinybė. Neturintys interneto svetainės praranda daug potencialių klientų. Internetas pastaraisiais metais stipriai keičiasi, daug žmonių Jus atranda naudodamiesi mobiliaisiais įrenginiais arba planšetėmis, todėl mūsų visos svetainės yra Responsive, tai yra visiškai pritaikytos mobiliems įrenginiams. Taip pat visos mūsų kuriamos standartus yra kuriamos atsisžvelgiant į oficialius Google standartus.

Mūsų sukurtų svetainės pavyzdžių galite rasti Galerijoje (paspaudę čia). Arba mūsų svetainėje ALygioReklama.lt

3) SEO paslaugos
Norite būti aukščiau Google paieškos sistemoje nei Jūsų konkurentai? Mes kokybiškai suteiksime šias paslaugas, nenaudodami jokių neleidžiamų metodų (angl. black-hat SEO). Jeigu neįvykdysime sutartų rezultatų mes Jums grąžinsime visus pinigus (jokių paslėptų žvaigždučių), kuriuos Jūs išleidote pirkdami šią paslaugą iš mūsų. Susidomėjote? Skambinkite Jau dabar ir aptarsime geriausią pasiūlymą Jums!

Žemėlapis

QR kodas

A LYGIO REKLAMA, UAB QR kodas, kontaktinė informacija, rekvizitai

QR kodo pagalba, įmonės A LYGIO REKLAMA, UAB duomenis galite lengvai perkeli į savo mobilujį telefoną arba planšetinį kompiuterį.

Kokie duomenys bus perkelti?
Įmonės pavadinimas, Vadovas, Įmonės adresas, Telefonas, Papildomas telefonas, Elektroninio pašto adresas, Interneto svetainė.

Kaip nuskaitomas QR kodas?
Norėdami nuskaityti pateiktos įmonės QR kodą, turite turėti išmanųjį telefona arba planšetinį kompiuterį, su veikiančiu interneto ryšiu bei fotokamera. Taip pat jame turės būti įdiegta QR nuskaitymo programėlė.