Rasta įmonių: 4122

Statybos įmonės

2shaku, UAB
8 projektai, UAB
A&G STATYBA IR NT, UAB
A&R paslaugos, UAB
A-Domina, UAB
A.CONS, UAB
A3 Studija, UAB
AARSLEFF, UAB
AB MONTUOTOJAS filialas - gamybinė komercinė firma Vilniuje
AB Panevėžio statybos trestas Vilniaus filialas Genranga
ADAKRIS, UAB
ADR service, UAB
ADVERNA, UAB
AGL statyba, UAB
AGRO angarai, UAB
AGROSTATYBA, UAB
AKIREMA, UAB
AKMAS, UAB
AKOLITA, UAB
AKSINTERIER, UAB
ALDASTA, UAB
ALGIVAS, UAB
ALKESTA, UAB
ALPAMA, UAB
ALSA, statybos ir remonto UAB
Puslapiai: 1 2 3 4 5 6160 161 162 163 164 165
statybos įmonės, statybos firmosStatybos įmonės ir poreikis kokybiškiems darbams įrodo, jog kiekvienas turi atlikti darbus, kuriuos moka geriausiai. Tą supranta ir visi Lietuvos auksarankiai, kurie kitados gal ir būtų viską namų statybos metu atlikę patys – nuo pamatų liejimo iki elektros instaliacijos įrengimo. Tačiau suprantama, jog niekas neatliks darbų geriau nei profesionalai, tad atsakingi statybos darbai patikimi statybos firmoms. Taip yra ir paprasčiau, ir pigiau, ir patikimiau. Technologijas ir naujausias tendencijas žinantys statybų vadovai gali ne tik patarti, tačiau ir apsaugoti nuo nemaloniais atradimais besibaigiančių sprendimų.

Taigi, nusprendus statyti namus ir kurti jaukų šeimos būstą ar įrengiant bet kokias kitas patalpas svarbiausia misija yra rasti patikimą statybų įmonę, kuri atliktų darbus taip kaip reikia ir net geriau nei planavote ar tikėjotės. O kaip išsirinkti gerą kompaniją? Pateikiame keletą patarimų.

Pirma, vos tik pradėję galvoti apie statybas, pradėkite paieškas. Geriausia pradėti nuo draugų ir pažįstamų, kurie neseniai vykdė kokius nors statybos ar remonto darbus. Galbūt jie galės ką nors rekomenduoti, pasidalinti patirtimi, įžvalgomis, nukreipti į vieną ar kitą statybų įmonę su kuria jiems teko susidurti. Arba bent jau išgirsite kokios kompanijos nėra patikimos. Peržiūrėkite atsiliepimus apie įmones internete, pasižvalgykite statybų forumuose. Rinkitės įmones, kurių specializacija ir sukaupta patirtis atitinka jūsų planus ir poreikius.

Antra, jūsų ir statybos firmos darbuotojų suvokimas apie kokybę turi būti toks pat. Pasikalbėkite, pasidomėkite kaip įmonė vertina kokybę, kas lemia, jog vieni darbai atliekami nepriekaištingai, o kiti netenkina užsakovų. Turėtumėte žinoti, jog atliktų darbų kokybė labai priklauso nuo statybose naudojamų medžiagų, nuo to ar laikomasi technologinių reikalavimų, ar skiriama pakankamai laiko darbams ir pertraukoms tarp darbų. Juk, kad ir kokie geri darbininkai dirbtų jūsų objekte, stebuklų jie nesukurs, jei jiems pateiksite nelygias, brokuotas plyteles ar susilanksčiusį parketą. Darbų skubinimas taip pat dažna klaida, kurios neturėtų reikalauti užsakovas ir kurio neturėtų leisti statybų vadovas. Yra tam tikri technologiniai reikalavimai, kuomet atlikus vieną darbų etapą turi būti skiriamas laikas patalpoms išdžiūti, susistovėti, išsivaikščioti. Tuomet galutinis darbų rezultatas būna kokybiškesnis ir tai labiausiai pastebima prabėgus metams ar dviems po statybų.

Trečia, iš anksto suderinkite darbus, turėkite sąmatą ir darbų planą. Pagal tai, kaip įmonė tvarkosi su planavimu galima spręsti apie darbų vadovo kompetenciją. Žinoma, eigoje kažkas gali pakisti dėl nenumatytų aplinkybių, tačiau esmė turėtų išlikti. Beje, dokumentai suteikia ir garantą bei pagrindą, kuriuos galima remtis jei eigoje iškyla nesutarimų ar nesklandumų.

Spec.lt kataloge galima rasti tiek tarptautiniu mastu, su stambiais užsakymais dirbančių statybų kompanijų, tiek smulkiausiais darbais užsiimančių firmų bei statybos profesionalų. Tad čia paslaugos tiekėją ras tiek norintis pasistatyti namą ir visus darbus patikėti vienai įmonei, tiek statybų vadovas ieškantis kas galėtų atlikti smulkius statybos darbus, pavyzdžiui, nutinkuoti sienas, įrengti ventiliacijos sistemą, sumontuoti laiptus ar sutvarkyti aplinką. Svarbiausia – laiku pradėti ieškoti ir radus pasitikėti statybų firmos profesionalais, kurie įgyvendins net reikliausią projektą.