Rasta įmonių: 31

Ginklai, prekyba

AUTODETA, R. Rimavičiaus firma
EKOLIET, UAB
MARGUVA, UAB
OKSALIS, UAB
VOLLIT, UAB
Giedraičių g. 85-421, LT- 08214, VILNIUS
  APIE MUS   Straikbolas Lietuvoje vienija kelių šimtų žmonių bendruomenę. Bendruomenėje nuolat organizuojami žaidimai, taip pat vykstama į žaidimus, rengiamus kitose Europos Sąjungos valstybėse, įskaitant ir didžiausią Europoje žaidimą Švedijoje, kur kasmet susirenka apie 2000 dalyvių iš viso pasaulio. Patirtis, sukaupta organizuojant ir dalyvaujant...
Jūreivių g. 21, LT- 93165, KLAIPĖDA
Tel.: (46) 342983
ginklai, šaudmenys, amunicija, fejerverkai, pirotechnika, medžioklės reikmenys, prekyba
Naugarduko g. 41-217, LT-03228 VILNIUS
ginklai, medžioklės reikmenys, prekyba, šaudykla, šaudymo kursai
Islandijos g. 4-1, LT-01401 Vilnius
Tel.: 37069262917
Vytenio g. 6/23, Vilnius
Tel.: 37062154545
ginklų ir šaudmenų specializuota mažmeninė prekyba, sporto įrangos mažmeninė prekyba specializuotose parduotuvėse
Jurbarko g. 5, LT-47183 Kaunas
Tel.: 37068574145
Kauno g. 25-4, LT- 28249, UTENA
Tel.: (389) 50680
ginklai, šaudmenys, medžiokliniai ginklai, ginklai savigynai, medžioklės reikmenys, prekyba
Klaipėdos g. 79A, LT- 37106, PANEVĖŽYS
Tel.: (45) 515333
ginklai, šautuvai, medžiokliniai ginklai, dujiniai ginklai, savigynos priemonės, šaudmenys, šoviniai, fejerverkai, senoviniai ginklai, ginklų prekyba, medžioklės reikmenys, matymo...
Slėnio g. 8, LT- 29142, ANYKŠČIAI
Tel.: (381) 50702
  APIE MUS    A.Žalos IĮ. "Ginklų remontas" įkurta 1998 metais. Iki 2000 metų pagrindinė įmonės veikla buvo medžioklinių ginklų remontas ir kai kurių sudedamųjų dalių medžiokliniams šoviniams gamyba. Ilgainiui įmonė plėtėsi ir augo, pildydama savo paslaugų ir prekių asortimentą. 2000 metais įmonėje buvo įdiegta nauja gamybos grandis - medžioklinių...
Danės g. 35, LT- 92108, KLAIPĖDA
Tel.: (46) 382133
ginklai, šaudmenys, medžioklės reikmenys, prekyba, ginklų remontas
Topolių g. 8, Giraitės k, Kauno raj.
Tel.: (37) 302390
Meistrų g. 9, LT-02189 Vilnius
Tel.: (8 678) 82185
J. Jasinskio g. 17, LT-01111 Vilnius
Tel.: (8 623) 66666
L. Stuokos-Gucevičiaus g. 9, LT-01122 Vilnius
Tel.: (8 698) 18283
Gaisrinės g. 3, Babtai, LT-54328 Kauno r.
A. Mickevičiaus g. 29, LT- 44245, KAUNAS
Tel.: (37) 206416
  APIE MUS   "Vilniaus ginklai" vienija Ž. Povilonio firmą ir UAB "Sidabrinė kulka". Jos yra didžiausios ir seniausiai dirbančios įmonės Lietuvos ginklų prekybos srityje, pradėjusios dirbti 1992 m. Įmonių parduotuvės yra įkurtos didžiausiose Lietuvos miestuose.  
Švenčionių g. 6, LT-11350 Vilnius
stendinis šaudymas
Vytauto g. 71, LT- 97132, KRETINGA
Tel.: (445) 76081
ginklai, šaudmenys, šautuvai, medžioklės ginklai, ginklai savigynai, prekyba, medžioklės reikmenys, karinės pramogos
Malūno g. 25, Padubysio k., LT-74051 Jurbarko r.
Tel.: (8 676) 36114
Gedminų g. 2-126, Klaipėda
krovininis kelių transportas, ginklai, prekyba
Puslapiai: 1 2
ginklai, ginklų prekybaGinklai yra priskiriami ypatingai prekių grupei – šios prekės turi atitikti ypatingus saugumo bei gamybos standartus, jų pardavimas – tam tikrus reikalavimus, o įsigyti ginklų gali taip pat ne kiekvienas panorėjęs – asmuo turi atitikti tam tikrus reikalavimus. Ginklų prekyba – sritis, apie kurią būtina žinoti atm tikrą informaciją, tad nepraleiskite progos su ja susipažinti.

Šiandien ginklai sudaro labai platų asortimentą, tad juos galima skirstyti į daugybę tipų. Vienas iš jų yra ginklai, kurie skirti savigynai. Tai - viena populiariausių ginklų rūšių mūsų šalyje. Savigynai skirti ginklai yra skirstomi į dujinius bei kovinius. Dujiniams ginklams priskiriami dujiniai balionėliai, dujiniai revolveriai, dujiniai pistoletai, taip pat galima įsigyti ir priedų, skirtų šiems ginklams laikyti. Tai – dėtuvės bei dėklai. Na, o koviniams savigynos ginklams yra priskiriami koviniai pistoletai, koviniai revolveriai, elektrošokas galima įsigyti ir seifų, skirtų šiems ginklams laikyti.

Dar viena taip pat labai populiari ginklų rūšis yra medžiokliniai ginklai. Mūsų kraštas – vienas iš tų, kuriame dar gyva medžioklė – daugeliui žmonių tai yra vienas geriausių laisvo praleidimo būdų. Būtent todėl šiam procesui yra skirtas paltus ginklų pasirinkimas: galima įsigyti ne tik kombinuotų šautuvų, šovinių ginklų, sportinių šautuvų, bet ir specialios aprangos, avalynės trofėjų, dėklams ginklams laikyti.

Kiek mažiau populiari mūsų šalyje yra povandeninė medžioklė – nors jos pasekėjų yra kur kas mažiau, nei įprastos medžioklės. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad būtent šiai medžioklės rūšiai yra reikalinga speciali amunicija. Tai – pneumatiniai ginklai, nardymo įranga bei apranga, specialūs nardymui skirti batai bei peiliai. Lietuvoje sparčiai populiarėja ir karinės pramogos, tačiau būtent šios pramogos yra ta sritis, kuriai reikalingas specialus pasiruošimas – ne tik žinios, kaip pramogauti, bet ir specialūs batai ir apranga. Šių prekių taip pat galite įsigyti didžiojoje dalyje ginklų prekybos vietų.

Dar viena prekių grupė, kurios gaminių taip pat įsigysite ginklų prekybos vietose, yra įvairūs rūšių peiliai bei melo detektoriai. Dažna tokio pobūdžio prekių prekybos vietų turi ir platų pasirinkimą optinių taikiklių. Ginklo paskirtis yra viena svarbiausių dalykų, į kurį reikia atkreipti dėmesį norint įsigyti tinkamiausią prekę. Siekiate visapusiško komforto? Tokiu atveju būtina įsigyti ne tik ginklą bei jam sukurtus priedus.

Tačiau visas šis asortimentas nėra vienintelis pasirinkimas kuris jūsų laukia ginklų prekybos vietose – dėmes įverta atkreipti į tai, kad dažna ginklų prekybos vieta gali pasiūlyti ne tik prekių, bet ir paslaugų – pavyzdžiui, išvalyti ginklus, sumontuoti taikiklius suremontuoti ginklą ar jam skirtą priedą, atnaujinti, pagaminti laikiklį ir pan. Savaime suprantama, prekybos vietose jūsų laukia ir profesionalūs patarimai – kaip išsirinkti, kaip naudoti ar kaip prižiūrėti ginklą.

Turite draugą ar kolegą, kuris yra įprastos ar povandeninės medžioklės gerbėjas? Tokiu atveju belieka tik pasakyti, kad specialūs batai ar liemenė, žibintas ar dėklas ginklams laikyti gali tapti puikia dovana. Tačiau, ką daryti tuo atveju, jei nežinote, kokio dydžio batai ar kokio modelio dėklas patiktų labiausiai? Net ir šiuo atveju yra puiki išeitis – dažna ginklų prekybos vieta siūlo įsigyti dovanų kuponus.

Šiandien esame įpratę prie to, jog daugybę prekių galime įsigyti internetu. Vis dėlto, kalbant apie ginklus, situacija šiek tiek keičiasi – dėl daugybės ypatingų reikalavimų bei nurodymų, internetu galima įsigyti tik tam tikrą dalį tokio pobūdžio prekių bei priedų.

Vis dėlto, yra dalykų, dėl kurių galima teigti, kad ginklų prekybos vietos niekuo nesiskiria nuo prastų parduotuvių – ginklų prekybos salonai, kaip ir daugelis, kitų, kartas nuo karto siūlo nuolaidas, teikia išskirtinius pasiūlymus lojaliems klientams. Daugelis įvairių prekių prekybos vietų siūlo galimybę pirkti išsimokėtinai, tuo tarpu ginklų prekybos vietos taip pat ne išimtis – kai kuriose iš jų ginklus ar kitas prekes galima įsigyti išsimokėtinai. Norite įsigyti profesionalių bei kokybiškų įvairių rūšių ginklų bei jiems skirtų priedų? O taip pat norite pasinaudoti ir paslaugomis, kurios yra susijusios su šiais ginklais? Šiame kataloge rasite įmonių, parduodančių ginklus bei teikiančių paslaugas, sąrašą.