Vilniuje gyvenimą pradėjo pirmasis namų kvartalas „Antakalnio terasose“

Vilniuje oficialiai paskelbtos pirmojo "Antakalnio terasų" projekto etapo "Eglių terasa" pabaigtuvės. Būstų savininkai jau kuriasi išskirtiniame, pažangiais architektūriniais ir technologiniais sprendimais garsėjančiame kvartale.

Keičiantis ekonominei situacijai, keičiasi ir pirkėjų lūkesčiai. Šiuo metu pirkėjai rinkdamiesi būstą ieško išskirtinių pasiūlymų, tad daugėja ir pasirinkimo kriterijų. "Antakalnio terasų" projekto ekologiniai sprendimai, užtikrinta kokybė ir čia pat esantis gamtos prieglobstis atitiko padidėjusius pirkėjų lūkesčius ir tikslus renkantis naują būstą," – teigia nekilnojamojo turto vystymo ir plėtros bendrovės "MG Valda" generalinė direktorė Sigita Survilaitė-Mekionienė.

"Eglių terasa" – tai pirmasis "Antakalnio terasų" projekto etapas. Ateityje planuojami dar du papildomi statybų etapai. "Beržų terasos" etapą planuojama pradėti vystyti dar šiemet.

Iš viso "Eglių terasoje" pastatyta 10 800 kv. m. gyvenamojo ploto, o su požemine automobilių stovėjimo aikštele – net 17500 kv. m. Šiuo metu jau parduoti daugiau nei 75 proc.iš 181pastatyto buto.


Eglių terasa Antakalnyje, Vilniuje

Iš viso "Antakalnio terasų" projektui planuojama skirti apie 210 mln. litų. Projekto "Eglių terasa" investicijos siekia virš 50 mln. litų. Vien vidinio kiemo erdvių įkūrimui "MG Valda" skyrė 1 mln. litų.

"Pastebime, kaip miestas tampa tvarkingesnis: senuose, nenaudojamuose miesto plotuose išdygsta nauji kvartalai prikeldami erdves ne tik naujam gyvenimui, bet ir suteikdami gyvumo patiems mikrorajonams. Džiaugiamės, kad ir mūsų mikrorajone iškilo naujas modernus kvartalas "Antakalnio terasos". Jau nemažai apie šį projektą girdėjome ir iš pačių Antakalnio gyventojų", – sakė Antakalnio seniūnas Algimantas Vaitkus.

"Antakalnio terasos" įsikūrusios viename žaliausių ir švariausių Vilniaus mikrorajonų. Tai pirmasis daugiabučių projektas, kuriame lietaus vanduo kaupiamas rezervuaruose ir panaudojamas aplinkos priežiūrai. Papildomai projekte įrengti geriamojo vandens filtrai, gaminant langus pritaikyta saulės poveikio kontrolė, padedanti sumažinanti spindulių srautą karščiausiomis dienomis. Statyboms panaudotos natūralios kokybiškos medžiagos: maumedis, keramika, teracas, klinkeris. Rengiant projektą buvo stengiamasi išsaugoti natūralią gamtą bei reljefą, taip naujakuriams suteikiant galimybę mėgautis kuo natūralesne aplinka.

Daugiau informacijos:
Akvilė Verbliugevičiūtė,
Rinkodaros vadovė
UAB "MG Valda", J. Jasinskio g. 16, 01112 Vilnius
Mob. (8 693) 92297; tel. (5) 2787070
El. p. a.verbliugeviciute@mgvalda.lt