Šiauliuose atidaromas prekybos ir laisvalaikio centras „Tilžė“

Šiandien atidaromame prekybos ir laisvalaikio centre "Tilžė" įvyks pirmasis viešas naujojo Marijono Mikutavičiaus albumo "Baigėme mokyklą" pristatymas. M. Mikutavičiaus koncertas – tai bene didžiausias įvairiapusės muzikinės naujojo prekybos ir laisvalaikio centro "Tilžė" programos renginys.

"Tilžės" interjeras išsiskiria ir tuo, kad į naujajį prekybos centro pastatą yra integruoti du daugiau nei šimtmečio senumo pastatai. Šie pastatai buvo restauruoti ir išsaugoti kaip kultūros paveldas.

Prekybos ir laisvalaikio centras "Tilžė" – šiuo metu didžiausias Šiaurės Lietuvoje. Centro plotas – 32 tūkst. m2 , iš kurių 22 tūkst. m2 sudaro prekybos plotas. Projekto pradžioje planuotos 100 mln. litų investicijos išaugo iki 120 mln. litų. "Tilžėje" šiuo metu komercinius plotus nuomojasi daugiau nei 100 įmonių. Patogioje strateginėje vietoje įsikūręs prekybos centras sulaukė ir nemenko susidomėjimo iš Latvijos – šios šalies verslininkai renkasi "Tilžę" siekdami išbandyti Lietuvos rinką.

Prekybos ir laisvalaikio centras "Tilžė" į Šiaulius atvežė čia dar nebuvusių prekės ženklų parduotuves – "United Colors of Benneton", "Seppälä", "Takko Fashion" ir kt. Nuo gruodžio mėnesio Tilžės patalpose veikia didžiausia Šiauliuose "Maxima" tinklo parduotuvė "Maxima XX", netrukus duris atvers ir parduotuvė "TOPO centras". Šiandien lankytojų lauks ir naujas, modernus dviejų salių kino teatras " Atlantis cinemas".

Atidarymo proga "Tilžėje" nuo 17 val. vyks įvairūs muzikiniai pasirodymai, nuo 18 iki 22 val. lauke kas valandą šaus fejerverkų salvės. "Tilžės" dovanojamų fejerverkų įspūdingumu šiauliečiai turėjo progos įsitikinti ne tik gruodžio mėnesį prie "Tilžės", tačiau ir Naujųjų metų naktį – naujametinis fejerverkas tapo gražia dovana miestui. Šventinė nuotaika "Tilžėje" neblės visą savaitgalį – 16 ir 17 d. prie naujojo "Tilžės" fontano vaikų laukia linksma muzikinė programa.

Kontaktinis (-iai) asmuo (-enys):
Eglė Obcarskaitė
UAB "Concept events & media"
Tel.: 8 5 2333930
e.obcarskaite@concept.lt