Lietuvos įmonės atrado naują paslaugą

"Elektrikas į namus" sulaukė 100 – ojo verslo kliento! Lietuvos įmonėms naują "Elektriko į namus" paslaugą teikiančios UAB "Yglė" vadovus nustebino jos poreikis. 

"Profesionalaus elektriko paslaugos domina net tas bendroves, kurios savo komandoje turi nuolatinius šios srities darbuotojus. Iš tiesų neretai pasitaiko užduočių, kurioms atlikti reikia specifinių brangiai kainuojančių įrankių ar ilgametės patirties, žinių", - pasakojo UAB "Yglė" Inžinerinės grupės vadovas Tomas Ustinavičius. 

Anot jo, per kelis mėnesius naująja paslauga pasinaudojo apie 100 šalies įmonių. Dauguma jų įsikūrę sostinėje. Pagrindinė iškvietimo priežastis – elektros tiekimo gedimas vartotojo tinkle. 

Visą parą teikiama paslauga itin aktuali po darbo valandų, kuomet ilgiau nusprendę padirbėti įmonių darbuotojai nebežino kaip elgtis dingus elektros tiekimui. 

"Yra įmonių, kurių darbuotojai "Elektriko į namus" iškvietimo numerį yra įsivedę į mobiliuosius telefonus. Tai ypač aktualu tų sričių atstovams, kurie dėl sutrikimų elektros tiekimo tinkle patiria didžiulius finansinius nuostolius", - sakė T. Ustinavičius. 

Jo tvirtinimu, naujoji paslauga teikiama pasirašius sutartį su Lietuvos elektros skirstomųjų tinklų operatoriumi AB LESTO. Rinkdamasi partnerį įmonių aptarnavimui elektros energijos tiekėja atsižvelgė į jo patirtį, patikimumą bei gebėjimą kokybiškai ir operatyviai atlikti užsakymą bet kokio dydžio objekte. 

"Džiaugiamės bendradarbiavimu su profesionaliais partneriais. Kokybiškas visų darbų atlikimas, tik sertifikuotų medžiagų naudojimas darbuose leidžia paslaugos "Elektrikas į namus" klientams suteikti garantiją – pasikartojus gedimui, jis pašalinamas nemokamai", – teigia Mantas Vaskela, LESTO Veiklos plėtros skyriaus vadovas.Paslaugą "Elektrikas į namus" bet kuriuo paros metu visoje Lietuvos teritorijoje galima užsisakyti LESTO trumpuoju klientų aptarnavimo telefono numeriu 1802 arba LESTO savitarnos svetainėje "Mano elektra" (www.manoelektra.lt). Registruojami privačių ir verslo klientų patalpose įvykusių elektros tinklo gedimų šalinimo užsakymai. Užregistruotą informaciją LESTO perduoda įmonėms, kurių specialistai teikia vidaus tinklo gedimų šalinimo ir remonto paslaugas.

"Elektrikas į namus" paslaugas LESTO registruoja nemokamai, o už atliktus darbus jų užsakovai atsiskaito tiesiogiai paslaugą atlikusios įmonės atstovams pagal nustatytus valandinius įkainius bei pasirašytus darbų priėmimo - perdavimo aktus. Mokestis skaičiuojamas proporcingai faktiniam darbo laikui. Daugiau informacijos apie paslaugą: www.lesto.lt. 

Dešimt metų rinkoje dirbanti UAB "Yglė" įgyvendina ne tik elektros darbus, bet ir specializuojasi statinių inžinerinių sistemų projektų valdymo ir įgyvendinimo, projektavimo, pastatų ūkio priežiūros bei administravimo srityse.

Daugiau informacijos:
Silvija Kondrotienė
Pardavimų ir rinkodaros projektų vadovė
UAB Yglė
Tel. (8 699) 08323 
silvija.kondrotiene@ygle.lt