BABILONE pradėti kino teatro "Forum Cinemas" statybos paruošiamieji darbai

2008 m. vasario mėn. 4 d. prekybos ir pramogų mieste "BABILONAS" pradėti kino teatro statybos paruošiamieji darbai.

Pagal 2007 m. spalio mėn. 25 d. pasirašytą sutartį tarp OGMIOS REAL ESTATE, UAB ir UAB "Forum Cinemas", iki 2008 m. rugsėjo mėn. prie antrojo prekybos ir pramogų centro "Babilonas" bus pastatytas priestatas su 3 kino salėmis, 700-ams žiūrovų.

Naujasis pastatas turėtų išsiskirti savo dizainu ir papildyti Babilono "miesto mieste" koncepciją. Pastatas šiek tiek primins Kanų "Festival Palace" rūmus, garsėjančius savo įžymiaisiais laiptais, kuriais Kanų kino festivalio metu pakyla garsiausios kino pasaulio žvaigždės.

"Babilonas - visų pasaulio stebuklų samplaika. Tai miestas, kuriame susikerta įvairių pasaulio miestų gatvės, kur galima pajusti tikrąjį gyvenimo skonį. Naujasis kino teatras turėtų tapti ne tik pramogų ir prekybos centro, bet ir viso 80 ha teritorijoje vystomo "Babilono" traukos ir infrastruktūros ašimi." – apie miesto mieste koncepcijos įgyvendinimą pasakoja OGMIOS grupės valdybos pirmininkas Arūnas Žemaitis.

"Jau seniai galvojome ateiti į Panevėžio miestą," – džiaugiasi partneryste su Ogmios Real Estate UAB "Forum Cinemas" generalinis direktorius Arūnas Baltrušaitis. "Forum Cinemas" koncepcija - kiekvienas naujausias kino teatras yra geriausias, todėl panevėžiečiai jau 2008 m. vasarą galės džiaugtis geriausiu kino teatru Lietuvoje. "Forum Cinemas" strategija – investicijos į naujas technologijas, gerą garso ir vaizdo kokybę."

"Miestas visuomet džiaugiasi ateinančiomis investicijomis. Panevėžyje jau vystomas vienas didžiausių Baltijos šalyse projektų Babilonas, o nuo šių metų vidurio veiks ir didžiausias kino operatorius. Džiugu, jog Panevėžys turės modernų ir didžiausią mieste kino teatrą," – teigė Panevėžio miesto mero pavaduotojas Kąstytis Vainauskas.

Miestas mieste "Babilonas" užima 80 ha teritoriją Panevėžio vakarinėje dalyje ir yra didžiausias tokio mąsto projektas Lietuvoje. Babilone bus 3 prekybos centrai, administraciniai ir gyvenamieji pastatai, gyvenamųjų namų kvartalas, multifunkcinis kvartalas su sandėliais, gamybiniais pastatais, autosalonais.

OY "Forum Cinemas" yra didžiausias operatorius ne tik Lietuvoje, bet ir Estijoje, Latvijoje bei Suomijoje. Šiose šalyse kompanija užima nuo 70 % iki 99 % kino rinkos.

Šiuo metu OGMIOS REAL ESTATE, UAB vysto daugiafunkcinius projektus "Babilonas" Panevėžyje, "Bruklinas" Šiauliuose (kartu su partneriu UAB "Rivona"), Verslo parką "Vilija" Vilniuje ir keletą kitų. Bendrovė priklauso OGMIOS GRUPEI, kurios pagrindiniai naujai vystomi projektai yra logistikos centrai Kaune VBL, Vilniuje "Oro uosto verslo centras" ir logistikos centras "Megarenta" (pastarasis kartu su partneriu "MG Valda") bei naujas interjero centras "Domus Galerija" Klaipėdoje.

Daugiau informacijos:
BABILONAS
Marketingo vadovė
Jūratė Nekrasovienė
Tel. 8 699 67 814
marketingas@babilonas.biz