VAKARŲ REKLAMA, IĮ

3.3 / 5 (4)

Kontaktinė informacija

Buveinės adresas:Šilutės pl. 23a KLAIPĖDA, 91107, Klaipėda
Telefonas:+37046313545
Faksas:+37046401104
El. paštas:****@*************.**

Įmonės informacija

Įmonės kodas:141241917
SD kodas:340660
Darbuotojų skaičius:2 darbuotojai (apdraustieji)
Sodros skola:nėra

Darbo laikas

Pirmadienis:08:00 - 17:00
Antradienis:08:00 - 17:00
Trečiadienis:08:00 - 17:00
Ketvirtadienis:08:00 - 17:00
Penktadienis:08:00 - 17:00
Šeštadienis:Nedirba
Sekmadienis:Nedirba

Įmonės logotipas

Sodros skolos

Šiuo metu duomenų apie PSD įsiskolinimus nėra.

Darbuotojai

Šiandien darbuotojų yra 2
Rodyti daugiau

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie VAKARŲ REKLAMA, IĮ įmonę nėra. Būk pirmas!

Apie įmonę

Profesionalus dizainas, nestandartiniai reklamos sprendimai, nepriekaištinga gaminių kokybė, natūralių medžiagų panaudojimas nulėmė, kad jau po kelių mėnesių  UAB "VAKARŲ REKLAMA" įsiterpė į stipriausių išorinės reklamos gamintojų tarpą. Įmonėje dirba 15 žmonių. Griežta darbuotojų atranka leido suformuoti profesionalų, darnų kolektyvą. Daugelis darbuotojų čia dirba nuo įmonės įsikūrimo dienos. Galime pasigirti dizaineriais, kurių projektai yra laimėję ne vieną respublikinį ir tarptautinį konkursą. Reklaminių konstrukcijų meistrai turi metalo apdirbimo, eletromechanikos specialybes ir yra savo srities žinovai, galintys išpildyti net fantastiškiausią idėją. Su sudėtingomis reklaminėmis konstrukcijomis dirba inžinierius-konstruktorius. Esame ambicingi. Norime, kad mūsų užsakovai produkciją gautų ne tik kokybišką, bet ir per trumpiausius terminus. Įsigijome gamybines - administracines patalpas ir pradėjome rekonstrukciją. Gamybinius plotus išplėtėme 3 kartus, įsigijome modernių įrengimų, leidžiančių gaminti greičiau, kokybiškiau, ekonomiškiau. O Jums galėsime pasiūlyti platesnį paslaugų spektrą, naujausias technologijas, palankesnius įkainius, trumpesnius užsakymų įvykdymo terminus, naujas paslaugas, malonesnį aptarnavimą. Darbams suteikiama 12 mėn. ir daugiau garantija. Tai leidžia juos 5 m. ir ilgiau sėkmingai eksplotuoti. Pasibaigus garantiniui laikotarpiui, savo gaminiams teikiame pogarantinę priežiūrą. Ypatingas dėmesys kreipiamas į reklaminio sprendimo originalumą, funkcionalumą, profesionalumą, netradicinių medžiagų panaudojimą reklamoje.  

VEIKLA

 • Projektuojame ir gaminame firminio stiliaus elementus, sudėtingas reklamines konstrukcijas, šviečiančią reklamą, tūrinius užrašus, reklaminius skydus, reklamą ant transporto priemonių ir t.t.
 • Vykdome šilkografinės, tipografinės ir skaitmeninės spaudos darbus
 • Nestandartinės reklamos projektavimas ir gamyba, prestižinės reklamos iš natūralių medžiagų (akmens, medžio, metalo, odos ir t.t.)
 

Produktai

 • Firminio stiliaus elementai (firminis ženklas, logo, emblema)
 • Dalykiniai dokumentai (vizitinės kortelės, firminis blankas, vokai, kvietimai ir pan.)
 • Parodinio apipavidalinimo elementai (parodos stendai, rodyklės, maketai ir pan.)
 • Suvenyrai ir pakuotė (krepšeliai, suvenyriniai ženkleliai, suvenyrinės gairelės, lipdukai, kalendoriai, plakatai, kalendoriai ir pan.)
 • Išorinė reklama (įvairaus sudėtingumo, dydžio ir medžiagų skydai; reklaminiai skydai ant sienos ar atskirai stovintys; šviečiantys ekranai)
 • Reklama ant transporto priemonių
 • Reklama pardavimo vietoje (iškabos šviečiančias ir ne; reklaminius skydai; plakatai; vitrinos (stelažai); pakuotė; kainų etiketės, padėkliukai ir kt.)
 •