ETNOMEDIJOS INTERCENTRAS, UAB

1.7 / 5 (3)

Kontaktinė informacija

Buveinės adresas:V.Kudirkos g. 7, 03105, Vilnius
Telefonas:+37052139526
Faksas:+37052139529
El. paštas:******@**********.**
Tinklalapis:http://etnomedija.lt

Įmonės informacija

Įmonės kodas:124259838
SD kodas:85018
Darbuotojų skaičius:24 darbuotojai (apdraustieji)
Sodros skola:nėra

Darbo laikas

Įmonės logotipas

Sodros skolos

Šiandien PSD įsiskolinimų yra 0.00
Rodyti daugiau

Darbuotojai

Šiandien darbuotojų yra 24
Rodyti daugiau

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie ETNOMEDIJOS INTERCENTRAS, UAB įmonę nėra. Būk pirmas!

Apie įmonę

Nuo 1999 metų UAB "ETNOMEDIJOS INTERCENTRAS" pradėjo teikti kompleksinius IT sistemų sprendimus ir jau 2001 metais susilaukė pripažinimo laimėdama du didelius konkursus: Valstybinių ligonių kasų duomenų bazių vystymo ir aptrnavimo sutartį bei SODROS programinės įrangos aptarnavimo sutartį. Subūrusi profesionalų komandą UAB "ETNOMEDIJOS INTERCENTRAS" išsiskiria mobilumu, kokybe, profesionalumu, novatoriškumu ir atsakomybe. Klientus vertiname kaip galimybę jiems teikti paslaugas ir padėti kokybiškai bei efektyviai siekti numatyto tikslo. Mūsų bendradarbiavimas leis Jums įgyvendinti užsibrėžtus tikslus ir užtikrins nepertraukiamą Jūsų IT sistemų darbą. Bendrovės kokybės vadybos sistema patvirtinta tarptautiniu ISO 9001 kokybės vadybos sertifikatu. Mes vertiname profesionalius ilgalaikius santykius. Rinkdamiesi darbuotojus ir partnerius tikime tik tais, kas tiki savimi. Vizija - ir ateityje būti kompleksinių IT sprendimų kompanija; visi sprendimai ir paslaugos iš vienos kompanijos. Mes tikime, kad mūsų požiūris ir sprendimai patenkina klientus ir sukuria naujus poreikius.

VEIKLA

 • Informacinių sistemų projektavimas, programavimas ir diegimas
 • Duomenų bazių projektavimas, vystymas ir priežiūra
 • Programinės įrangos kūrimas ir priežiūra
 • Kompiuterinės įrangos operacinių sistemų priežiūra
 • Programavimas, vartotojų apmokymas, projektų valdymas

 

ĮGYVENDINTI PROJEKTAI

 

 • Gyventojų pajamų mokesčio administravimo informacinės sistemos plėtros ir priežiūros paslaugos. (VMI)
 • Pilotinės Nacionalinio lygmens 11 funkcijų e. sveikatos informacinės sistemos sukūrimas ir įdiegimas.(Sveikatos apsaugos ministerija)
 • Socialinio draudimo išmokų skyrimo ir mokėjimo taikomosios sistemos diegimas. (Valstybinio Socialinio Draudimo Fondo Valdyba (VSDFV)
 • VSDFV valdybos taikomosios sistemos „PK dalyvių ir PK sutarčių registro bei kaupiamųjų pensijų įmokų administravimas“ kūrimas bei diegimas Oracle reliacinių duomenų bazių platformoje. (VSDFV)
 • VSDFV "Išmokų skyrimas ir mokėjimas pagal tarptautines sutartis, Europos Sąjungos teisyną ir nacionalinius teisės aktus, reglamentuojančius tarptautines išmokas" taikomosios sistemos kūrimas, diegimas, priežiūra ir vystymas. (VSDFV)
 • E-formų duomenų, reikalingų įgyvendinti Europos Sąjungos reglamentus dėl migruojančių asmenų socialinės apsaugos sistemų koordinavimo, rinkimo ir valdymo“ taikomosios sistemos priežiūra ir vystymas. (VSDFV)
 • Elektroninių SD formų priėmimo ir apdorojimo sistemos funkcijų, susijusių su elektroninio parašo ir autentifikacijos mechanizmų naudojimu, įgyvendinimo analizės, projektavimo, programavimo, diegimo, testavimo ir bandomosios eksploatacijos darbai. (VSDFV)
 • Pensijų skaičiavimo informacinės sistemos plėtros ir priežiūros paslaugos. (Ryšių ir informacinių sistemų tarnyba prie Krašto apsaugos ministerijos)
 • Privalomojo sveikatos draudimo kompiuterizuotos informacinės sistemos sukūrimas ir įdiegimas. (Valstybinė ligonių kasa